Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szarkafiókát találtam, hova...

Mihály Éva kérdése:

Szarkafiókát találtam, hova vihetem?

Figyelt kérdés
Tegnap kutyasétáltatás közben pillantottam meg, fél szeme nincs nyitva, vagy beteg, kieshetett a fészekből, de nem tudom honnan.Ma reggel még mindig ott pihegett, de sajnos a túlélési esélyei egyre csökennek.Tud valaki Budapesten egy szervezetet vagy egyesületet, amelyikhez elvihetem? Esetleg valaki, aki olvassa ezt az üzit és befogadná? Én holnap elutazom, ezért nem tudom felnevelni.

2014. júl. 9. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


görgessed lefele a "Hova vihetjük a talált madarat?" részhez, talán valaki onnan meg tudja mondani.


A gond, hogy a szarka nem védett vagy ritka madár. Budapesten pár éve kifejezetten el van szaporodva, félő, hogy nem fog ugrálni senki se érte.

2014. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a komoly és kevésbé komoly válaszokat. Ezt a honlapot már én is néztem, de nem tűnik úgy, hogy nagy segítség lenne. Sajnos nem védett madár, tudom. De nem hagyhatom ott meghalni úgy, hogy meg sem próbálom megmenteni...
2014. júl. 9. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

valakit hívj fel a listából. olyan embert aki jártasabb a témában, és ő lehet tudja hova kell fordulnod.


azért mondtam, hogy ott keresgélj.


De ha nem viszed addig haza, akkor hamarosan elpusztul. nem hiszem, hogy 1-2 napnál tovább életben marad egyedül.

2014. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, de sajnos délutánig dolgozom. Akkor tudom csak befogni. Nem akartam hamarabb, amíg nincs megoldás, mert van egy kutyám, és nem tűrné meg, játéknak nézné. Köszi azért a tippet.
2014. júl. 9. 12:55
 5/5 Azur12 válasza:
Vigyél neki kukacokat apróra tört diót stb. Majd próbálj felhívni valami madár védő egyesületet ők bisztos segítenek :) kitartás
2014. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!