Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám nimfa papagájaim...

Hogyan tudnám nimfa papagájaimat leszoktatni az üvöltésről?

Figyelt kérdés
Van vizük, ételük meg minden ráadásul az ajtó is kivan nyitva, hogy kijöhessenek, de csak bent ülnek és üvöltenek. Sőt sikítanak a fülembe és már ez megy 2 éve.

2015. márc. 7. 10:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, mert nem énekel hanem hangosan cserog már hajnalban. :-/
2015. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Tegyél be nekik valami játékot, amivel elfoglalják magukat, pl: hinta, csengő. De tükröt semmiképpen ne! Esetleg beszélgess velük, hátha megtanul az egyik pár szót:D amúgy mennyi idősek?
2015. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
12%
süsd meg őket
2015. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Van bent nekik hinta, csengő és létra is. Az egyik tud is beszélni. Kb 2-3 nemtudom.
2015. márc. 7. 11:38
 5/29 anonim ***** válasza:

A nimfa ilyen. Hallja kintről a madarakat, és válaszol nekik. Azt lehet csinálni, hogy ha kora hajnalban már elkezdik, akkor letakarni a kalitkájuk sötét anyaggal, hogy ne menjen be a fény, így még alszanak egy kicsit. De ez természetesen ne egész nap tartson, mert elpusztulnak.

Nekem régen volt nimfám, nyáron már hajnalhasadáskor elkezdte, azaz fél 4-4 óra körül, na ilyenkor takartam le reggel 6-7-ig.

2015. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
nyisd ki a kalitka ajtaját, majd a szobaajtókat meg az ablakokat is
2015. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tudom, milyen az ha a madaraknak csiripel és ez nem az. Azt szeretné, ha egész végig vele lennék. Ha kicsit elfordulok, vagy kimegyek a szobából már üvölt.
2015. márc. 7. 17:43
 8/29 anonim ***** válasza:
De cuki! :D
2015. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Utánad üvöltenek? Szóval nem csak úgy hanem kimondottan utánad? Mindkettő üvölt utánad vagy csak az egyik?

Kézzel neveltek?

2015. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Első válaszoló

Egyedül van? Mert akkor elsősorban egy fajtárs kell neki.

2015. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!