Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mekkora kalitka kell egy...

Mekkora kalitka kell egy nimfapapagájnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minél nagyobb. De nekünk nincs sok helyünk. Az érdekelne, hogy mekkora a legkisebb kalitka, ami még elfogadható? Örülnék, ha konkrét kalitkákat is mondanátok vagy belinkelnétek.

2015. máj. 27. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinte 1x1x2 m legalább.
2015. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy egy nimfapapagáj, nincsen. Ha törik, ha szakad, párban kell tartani minden papagájt, akármennyit foglalkozol is vele. Egy teljes értékű pár/társ (tehát nem ember, és nem tükör) nélkül kínszenvedés az életük.


Bolti kínálatban nem fogsz megfelelő méretú, rácsú kalitkát találni, vagy csak igen drágán. (80.000ft+ kategória egy jobb nagypapagáj kalitka)


Én azt ajánlom, készítsetek kalitkát ponthegesztett dróthálóból (ha ezzel dolgoztok, fakeretet kell készítenetek, hogy arra rá tudjátok rögzíteni a hálót) vagy horganyzott rácsból. (ezutóbbit elég valamilyen módon összefogatni.)


Az ideális méret két nimfa mámára szerintem 140x70x150cm-es kalitka, rendszeres röptetéssel.


Linkelni csak kisebbet, illyetve elég drágát tudok:

[link]


[link] -innen a második, az ara kalitka az.

2015. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!