Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájom pont most tojt...

Papagájom pont most tojt tojást mit tegyek?

Figyelt kérdés
koko, ès pityu egy pár. Ez a 4. Èvük, ès koko ma tojt tojást. Ez az első alkalom. Mit tegyek? A tojás egyik oldala picit meg van repedve. Az mit jelent? A tojást a kalicka alján találtam, koko nem űlt rajta. Tettem egy hamutárcába szalvètát, ès beletettem a tojást. Koko nèzi, de nem nagyon közeledik. Több tojás is lesz? Mit tegyek? Kèrlek segítsetek.

2015. aug. 18. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak már annyi, azért nem ül rajta, mert megrepedt. Sürgősen vegyél egy tojóládát a madarasnál, ezt beteszed a kalitkába és akkor abba tud tojni, és ott majd kikelti a kicsit. Nekünk 2-2 pár volt, mindkét nősténynek külön tojóládája.
2015. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyenge Judit ***** válasza:
ha meg van repedve vagy ütődött vagy jön ki a kispapagáj de ne nyúlj a tosáshoz ha már hozzá nyúltál és az anya nem kezdi el melegíteni akkor neked kell ról gondoskodni
2015. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Muszálj volt hozzányúlni, ès szerencsère koko ráűlt :) rajta van 2 órája,ès ahogy láttam a tojásnak a repedès helyère lett valami bőr, vagy nem toom mi az, de valami rèteg nőtt oda 2 óra alatt, vagyis miótankoko melegíti.
2015. aug. 18. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis eséllyel kikelhet de a de a repedt tojás nagyon gyenge,ha koko netán rálép akkor télleg konec!
2015. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyenge Judit ***** válasza:
Szerencse de azért figyelj rá:)
2015. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!