Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyit ér egy újszülött...

Akotka99 kérdése:

Mennyit ér egy újszülött Nimafa papagáj?

Figyelt kérdés
Van Két nimfán de nem tudom ha lesznek ujszülööteik azok menyit érnek darabba.

2015. dec. 17. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az újszülött papagáj meg csupasz és vak és teljesen a szüleire van utalva, így nem ér semmit, mivel senki sem fogja megvenni.

2015. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg természetesen még eladni sem lehet.
2015. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy 3 hetes
2015. dec. 18. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha nem értesz hozzá, akkor ne szaporíts, mert ez ugyanaz a kategória, mint a kutyák és macskák esetében. Hacsak nincs valami különleges színváltozatú madarad, vagy nincs jó kapcsolatod tenyésztőkkel, akkor szerintem annak is örülhetsz, ha ingyen el tudod őket ajándékozni, mert több feleslegesen szaporított madár van, mint amennyit megvennének (arról nem is beszélve, hogy sokan a nyakukon maradt állatokat egyszerűen kidobják, ahol ugye nem vár fényes jövő rájuk). Ha nem raksz be odút, akkor nem fognak költeni.
2015. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia akotka99! Én most mentetem meg egy nimfa papagájt a biztos pusztulástól! A volt tulaj nem tudta értékesíteni,s ki akarta engedni a fiatal madarat az ablakon hogy ne keljen tovább etetni.Ingyen adta oda ,és elvittem egy ismerősömnek akinek nagy röpdéje van.Kényszerböl lett befogadva!! Nekem hullámosaim vannak 4madaram van én már nem tudtam jó helyet biztosítani neki! Ezért nagyon gondold végig ,tudsz e helyet biztosítani a "fölösleges"rajtad maradt fiókáknak fiatal madaraknak.Annyit nem fizetnek értük hogy megérje tenyészteni.
2015. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. dec. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!