Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy fiókat, hogy...

Fanta212 kérdése:

Találtam egy fiókat, hogy élje túl? HELP!

Figyelt kérdés
A füben találtam egy kis fiókát. Betettem egy dobozba, csináltam neki meleg puha fészket. Már nem csipog,lehet hogy alszik. Mivel etessem meg? Hátha túléli.van egy mini kutyám, tőle biztonságban van. Nem fog kihűlni? Segítsetek!
2016. máj. 7. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
derítsd ki, milyen fajta, és nézz utána, hogy mit eszik
2016. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tanácstalan vagy milyen fajta lehet küldj egy képet és talán tudok segíteni. :)
2016. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyar Madártani Egyesület biztosan segítene.
2016. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ugye attól függ, mekkora, meg milyen fajta. Nem nagyon maradnak meg, meg elég macerás etetni ilyen elárvult fiókákat. Küldesz róla egy képet?
2016. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2016. máj. 7. 21:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam. 2 óránként etetni kell. De csak nappal most szetintem alszik. De mivel? Vízhez van fecskendő. Szerintetek milyen fajta? :)
2016. máj. 7. 21:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Feketerigó lesz! A közelben vannak, de felhoztam mert sok itt a kobor macska ha az anyja tovabb is eteti elkapja vmi. Ha van még tippetek írjatok!!!!
2016. máj. 7. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Lisztkukac, kálciumporba mártva. Félóránként etetni, a szülők egész nap hordják neki a kaját, folyamatosan. Kevés ideig bírja étel nélkül. És melegben legyen, most hamarjában(vasárnap gondolom nincs nyitva állateleséges bolt) esetleg főtt tojást lehet neki adni, gilisztát felvágva, apró nyers csirkehúsdarabokat, kevés tehéntúróval

Nem tudom mennyi esélye van túlélni.

Ha rigó, ott kellett volna hagyni, és figyelni a szülőket, ezek fészekhagyók

[link]

[link]

[link]

Remélem életben marad!

2016. máj. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát sokat utánaolvastam, mennyi esélye lehet. Csipesz, folyadékcseppentő bekészítve ha felkel csak nehogy túletessem.

Ezeket találtsm én is.

Esetleg levihezném a fa alà kaja után ahol találtam, mintha keresné az anyja. Vissza fogadnà? (Ha nincs fészekben tuti nincs biztonságban)

2016. máj. 8. 04:47
 10/12 A kérdező kommentje:

Elolvastam a cikkeket, nagyon hadznos volt, köszi!

Én visszavittem tegnap és volt is a közelben rigócska, meg kellett volna várni, hogy rátalált e. Akkor még csipogott. Aztàn sötétedéskor lementem és ott gubbasztott, aludt, megsajnáltam felhoztam.

Lehet h semmi baja, majd visszakerül az anyukájához..

2016. máj. 8. 04:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!