Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vegyek a Rózsásfejű törpepapag...

Vegyek a Rózsásfejű törpepapagájomnak egy párt?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve vagy kicsit több ideje van egy kislány Rózsásfejű törpepapagájom, de most rakott 4 darab tojást és azon gondolkodtam, hogy kéne neki egy pár, de tartok tőle, szelíd és kint is szokott lenni, de elég harcias kis madárka és olvastam, hogy egész életre választanak párt maguknak és tartok tőle, hogy pl nem tetszenek egymásnak akkor csak veszekednének vagy az egyik megsérülne vagy jól kijönnének de az egyikkel történne valami és meghalna akkor a másik bedepizne vagy valami. Mert régen volt egy nyuszink akinek meghalt a párja bedepizet és ő is elpusztult mert nem akart enni, teljesen maga alatt volt. És nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e venni egy táras mellé. Természetesen vennék egy nagyobb kalitkát, hogy rendesen elférjenek ketten és kezdetben csak a kalitkákat raknám egymás mellé hogy szokják egymást. Ha valakinek van tapasztalata ennél a fajtájú papagájnál annak örülnék.

2016. júl. 3. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még törpepapgájom, de szerintem vegyél neki párt.
2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél neki
2016. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom. Ha egy ketrecbe/ egy szobában tartanád, akkor elvadulnak egymás mellett és elhidegülnek az embertől. Tapasztalatból írom. Szerintem az nagyon rossz
2016. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!