Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állat viheti el a...

Milyen állat viheti el a tyúkokat úgy, hogy szőrén szálán eltűnnek?

Figyelt kérdés
(ezek mind törpetyúkok) az egyik helyről a kotlóstyúk tűnt el 4 csibével kompletten egyik napról a másikra úgy h azok az állatok kirepülni kijönni onnan nem tudtak... aztán a másik helyről szinte az összes törpe tyúk eltűnt... úgy h nincs nyoma se vérnek se tollmaradványoknak se semmi ilyesminek... az első gyanúsítottam egy családtagom aki a haveroknak elajándékozta mert egyszerűen másra képtelen vagyok gondolni de ha mégis van ilyen állat írjátok le kérlek... gondoltam már h veszek egy kamerát és felszerelem b-ssza meg mert komolyan ilyen nincs h szőrén szálán eltűnnek

2016. aug. 11. 21:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja és hát eléggé értékes csibék voltak holland törpék... egy kifejlett példány olyan 3-5 ezer ft
2016. aug. 11. 21:16
 2/18 anonim ***** válasza:
Ember.
2016. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hm. Általában a róka szokott ilyen problémákat okozni sajnos.
2016. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ráadásul úgy neveltem őket mintha a gyerekeim lennének jó hogy ott nem aludtam velük komolyan... és pont ezért annyira fájdalmas az elvesztésük
2016. aug. 11. 21:18
 5/18 A kérdező kommentje:
de egy róka bemerészkedne a falu közepére? kb 3 telken kéne keresztül jönnie és egy csomó kerítésen ráadásul sok helyen kutya van igaz némelyik megkötve de ahol sokszor csoportos kutyaugatást hallani olyan helyre bemerészkedne egy róka?
2016. aug. 11. 21:22
 6/18 anonim ***** válasza:

nálunk a kutya hozott komplett tyúkokat a szomszédoktól.. -jack russel terrier-

a kooikerhondje meg a kacsákat.. A szomszédok szeretnek minket..janem:(

2016. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha állat (róla/sakál stb.) lenne akkor lennének vér/toll nyomok (a tyúk küzdene azért a csöpp életéért), plusz egyszerre az többet nem tud elvinni, nyom nélkül pedig pláne nem. Én emberre gyanakszom, hogy rokon vagy tolvaj-e neked kell megtudni.
2016. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen egy róka nagyon sunyin tud dolgozni sajnos. :( Van, hogy egy árva toll-nyom nélkül el tudja vinni a jószágot.


Bár azért többet egyszerre.... nem tudom

2016. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat nem tudom mit csináljak
2016. aug. 11. 21:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ember. :/
2016. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!