Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van köztetek olyan aki imádja...

Ay carramba! kérdése:

Van köztetek olyan aki imádja a tyúkokat?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben, hogy együtt lenni vele, simogatni, beszélni hozzá, ilyesmi. (Nem, nem vagyok pedofil, magányos, idióta, kiközösített, őrült, stb.)

2017. jan. 14. 12:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nekünk voltak mindig csirkéink :) Amikor kicsi voltam, szívesen simogattam is őket. De felnőttfejjel már látom, hogy annyira nem élvezik, mint mondjuk egy kutya. De egyébként aranyosak.
2017. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%
Útálatos buta allatok Undorodom toluk. Megenni sem szeretem nemhogy simogatni. Pedig szeretem az allatokat vannak is... tyukok is de utalom oket. Kiszorom nekik a kajat es ennyi
2017. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Jaaaj, ha ezt szegények hallották volna, és értenék! De miért utálod őket? Rossz élmény miatt?
2017. jan. 14. 14:15
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

vaaaan!

Imádom őket. Igaz, minden madarat szeretek. Nagymamámnál nevük is volt. Ő is imádta őket, behoztuk Karácsonyra, és napraforgómagot kaptak. Sajnos meghalt, és megpróbáltam a tyúkoknak egy nagyon jó új gazdát keresni, miközben mindenki hülyének nézett, hogy miért nem vágom le őket.

Egy időben lakott nálunk egy a konyhaasztal alatt, minden nap tojt egy tojást, amit megettünk:)

Egy eléggé híres kortárs zeneszerző ismerősöm is szokta az ölébe venni őket, magyarázni nekik.

A tyúkok eléggé okosak. Csak az emberek túl hülyék ahhoz, hogy megfigyeljék őket. Inkább nézik a mónikasót.

2017. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem szeretem őket mert egyreszt undorodok az urulekuktol.. mas allatoketol nem.. csak a szarnyasoketol. Masreszt meg nagyon butak. Allandoan lab alatt vannak lepni sem lehet toluk. Ezert nem szeretem oket. :)
2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Amugy egyetlen egy tyuk volt amit szerettem. Gyerekkoromban volt es neve is volt es o meg a teraszra is feljohetett es olbe is vettem. De azota nem volt egysem ilyen kivaltsagos helyzetben. :DDD
2017. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#6 Ez tetszeni fog:

[link]

2017. jan. 14. 20:35
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel én utálom a macskát mert dörgölőzik és láb alatt van,utálom a kutyát mert ugrál körülöttem,felbukok benne,+ nem buta,ha tudnád mennyi ész szorul beléjük,pl: okosabbak nálad,szerintem ez döntő bizonyíték
2017. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én nagyon kedvelem a tyúkokat :)

Nem simogatom őket, mert azt nem szeretik, de nagyon aranyosak. Van néhány otthon a tojás miatt, az egész család kedveli őket. Kedves állatok. Kijönnek a kutyákkal is. Mindannyian külön egyéniségek.

2017. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, simizni is, de megenni is:) anyumnak volt egy kedvence gyermek korában, pötyitotyinak hívta, de végül ő is megette.
2017. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!