Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha hangyákkal vitetem el a...

Ha hangyákkal vitetem el a morzsákat a konyhából s kávét is szórok a földre akkor gyorsabban viszik el?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 11:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Nálunk ez nagyon bevált. Azóta mindenhova szórok nekik kávét, néha én is iszom velük egyet!
2019. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Yóót röhögtem! :D
2019. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy gyorsabban viszik-e el, de tegyél le egy térképet is a hangyaboly útvonalával! Akkor nem összevissza ténferegnek, hanem egyenesen oda mennek.
2019. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na de hiszen én nem férek be a boyba. hogyan tudnám őket rávenni, hogy papírlapba rágják a térképet, esetleg papírra kakálják, mint a tintasugaras nyomtatók, pöttyönként?

Mondjuk gondolom ösztönzésként cukros vízzel kezelt papírlapba, esetleg cukros kávés vízzel kezelt jobban ösztönözné őket?

2019. aug. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán, vannak olyan értelmesek, hogy el tudják sajátítani a tintasugaras hangyakaki-nyomtatás pontmátrix technológiájának az elvét?

A másik, mit adjak nekik, ha színes képet szeretnék? Azt sejtem, a zöldhöz spenót leveleket, a piroshoz karotinosat, pl sárgarépát, paradicsomot, és a kékhez vajon mi a kék kutyasz@rt? Szóval vannak ötletek, de ki tudja mit szólnak ehhez a hangyák, talán sz@rnak az egészre?

2019. aug. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!