Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Házban, szobában található...

Házban, szobában található pókokat mivel lehetne kiirtani?

Figyelt kérdés
Szeretnék használható tanácsokat és javaslatokat kérni, hogy van-e olyan szer, ami kimondottan pókok ellen hatásos. Nem feltétlenül méreg, hanem lehet az riasztó is, ami valóban működik. Sok pók van a házunkban, többfajta is és nagyon szaporák. A rendszeres takarítás ellenére is. De nincs kedvem hetente felforgatni mindent, pedig eddig csak ezt tudtam tenni. Csak hasznos ötleteket, tippeket várok, nem ilyesmit, hogy papucs, meg vízipisztoly és hasonló hülyeségek. Köszi :)

2022. szept. 1. 16:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es. Köszi, nagyszerű, de keresni én is tudok. De mivel nem Google keresési segítséget kértem, hanem tapasztalatokat, így ezzel nem segítettél semmit.
2022. szept. 3. 18:05
 12/14 anonim ***** válasza:
4-es válaszomban már leírtam azt is. Amúgy szerintem a szúnyoghálón be tudnak menni, amíg kicsik.
2022. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12. Én értem, hogy szúnyogháló, de nem azokkal van bajom, akik be akarnak jönni, hanem azokkal akik már bent vannak. Sok van és szaporák, ezért kellene valami szer, ami hatásos ellenük.
2022. szept. 7. 20:22
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja és keresést mint mondtam én is tudok használni, de ott nincs leírva gyakorlati tapasztalat. Erre lennék kíváncsi.
2022. szept. 7. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!