Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan szerezhetek be egy...

Honnan szerezhetek be egy kacsafarkú szendert?

Figyelt kérdés
Nagyon cuki szerintem és tetszik,hogy úgy néz ki,mint egy kolibri.Legális tartani? És miket kell tudnom róla?

2022. okt. 14. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mégis hogy és hol szeretnéd tartani?
2022. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Wikipedian le van irva, hogy miert ne akarj olyat (nem szo szerint van leirva, ne keresd). Mert peldaul nem tudnad etetni, sem atteleltetni. Hadd maradjon ott, ahova valo: a termeszetben.
2022. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
LOL. :) Köszönöm a kérdést,szerintem ilyet láttam ma hátul a raktárunkban. XD Előtte még soha nem láttam ilyet, vagy legalábbis nem emlékszem rá. :):) Köszi a kérdést, mert nem tudtam a nevét. :):)
2022. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a napokban láttam egyet.
2022. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Hozzám már jött be a kertbe többször kacsafarkú. Nagyobb testű szenderek is jönnek rendszeresen. Folyondárszender sokszor van, de nem ritka a kutyatejszender meg a sávos szender se. Viszont halálfejes lepkét csak egyszer láttam, és gyorsan tovább is állt, szóval nem is vagyok 100%-ban biztos, hogy az volt.

Ezért kell sok virágot ültetni, szuperül csalogatják a jószágokat :)

2022. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ültess egy rahedli virágot és akkor menni fog magától. Gyerekkoromban minden este ez volt a programom, ültem a tornácon és néztem a szendereket ahogy jöttek a virágokra. Tele volt az egész terasz virággal, rendesen jöttek "legelni".
2022. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kertes házban laksz, ültess nyári orgonát. Imádják a szenderek.
2022. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ültess loncot. Anyukámnál minden este van rajta szender. Kislányom imádja őket! Még nagy éjszakai szender is jött rá.
2022. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!