Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek ellenük? Nem lehet...

Mit tegyek ellenük? Nem lehet tőlük megszabadulni

Figyelt kérdés

A házban tegnap előtt megjelentek a muslincák. Nagyon sok van belőlük és nem tudok már mit csinálni velük.

Az összes szobába, fürdőbe, konyhába, folyosora be mennek.

Gyümölcsök azok mindig meg vannak mosva és hütőben tároljuk. Virágok sincsenek túl locsolva. Élkint kb -6°C szokott lenni bent meg kb 20/25°C



#rovar #rovarirtó #muslinca #Meghaloktőlük
2022. nov. 29. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig kétszer leptek el muslincák: egyszer biovirágföldből keltek ki (ezzel egy barátnőm is járt így), egyszer pedig kiborult sör feltörlése után nem öblítettem ki a rongyot és abban megtelepedtek. :) Szóval keresd meg a "forrást" és szüntesd meg. Utána kiirthatod a megmaradtakat.
2022. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben van muslicacsapda, nagyon jól működik. De a keltetőhelyet szintén meg kell találni.
2022. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédod pálinkát akar főzni, és nyitott hordóban erjeszti. Megszállják ilyenkor a környéket a muslincák, mindenhova bemennek.

Érdekesség: Volt egy piás munkatársam. A munkahelyen nem ivott, mégis a feje körül nyüzsögtek, és követték, amerre járt. Nem lehetett őket kiirtani a teremből. Amikor elment máshova dolgozni, maguktól eltűntek.

2022. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Kemény. :D Én azért ennyire nem tolom durván, de volt már, hogy nagyon másnapos voltam és rám is jöttek a muslincák X'D
2022. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!