Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Aki költözött már el ágyi...

Aki költözött már el ágyi poloskás lakásból ti mivel fertőtlenítettétek le a ruhátokat bútorokat hogy nehogy tovább vigyétek?

Figyelt kérdés

Sajnos belefutottam egy ilyen albérletbe, következő hónapba költözök is de nem tudom hogy mit használjak a cuccaim fertőtlenítésére nehogy valahol megbújjon?

Elegendő a ruháknak az ha magas hőfokon mosom utána meg zsákba pl nagyobb szemeteszsák belerakom és jól összekötöm?


2023. jan. 14. 08:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ön kiköltözik a szobából, néhány nap után a poloskák is követni fogják, és mivel ha nincsenek ember közelében, nem tájékozódnak valami jól, így a lakásba csak szanaszét fognak vándorolni.

Biztosan lesz 2-3 éjszakája, amikor nem fogják önt csípni, de emiatt később nehezebb is lesz őket kiirtani."


Én beszéltem egy irtóval, aki szobánkénti árat mondott, nem pedig m2-re és nem teljes lakásra. Ha a szobák egymás mellett vannak, lehet, hogy mindkettőben irtanak, de ha mondjuk egy folyosó választja el a két szobát, akkor főleg nem érdemes átvonulni a másik szobába aludni, mert akkor a folyosót is irtatni kell.

A poloskák általában szeretnek a táplálék közelében megbújni, jóllakottan nem nagyon másznak messzire. Inkább akkor tesznek meg nagyobb távot, ha éhesek.

Ha nagyon elszaporodtak, akkor már nappal is láthatóak és akkor is csípnek.

2023. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Albérleti szerződést írtatok? Ha igen, mi áll benne ilyen esetre? Bármit mondd a tulaj, erre tudsz hivatkozni. Levonod az albérletből és ha nem tetszik neki, jelentsen fel. Ott a szerződés, ami jobb esetben megvéd.


Ha nincs szerződés, vagy nem tértetek ki extr3m dolgokra,.az szívás..akkor kérj kölcsön valakitől. Majd a címet azért kiírnám a helyedben,hogy más ne költözzön oda tudta nélkül ágyipoloskás házba.


Mi lett a helyzet végül? Most látom nem mai poszt....

2023. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Elköltöztem onnan, a másik hely nagyon jó, jó környéken is van.

Mindent magas fokon kimostam plusz a bútorokat is beköltözés előtt és után is lefújtam ilyen spray-vel amik poloska ellen vannak.

2023. júl. 21. 23:14
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy elég egy fertőzött lakás egy társasházban és onnét elterjednek kábel csöveken át és minden egyéb kis helyen a többi lakásba.. mindenkinek figyelni kellene ezekre
2023. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!