Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit csináljak a hangyákkal?

Mit csináljak a hangyákkal?

Figyelt kérdés
Elözönlötték a házunkat a hangyák. Naponta többször porszívózok, felsoprok,. Ecetes vízzel feltorlok. Vettem hangya csapdat. Pedig nem akartam oket mérgezni de nem volt már választásom. De az sem használ. Elleptek mindent.
2023. febr. 2. 05:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sütőpor. Azt szórd le.
2023. febr. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.kiprobalom
2023. febr. 2. 05:47
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Megvan , hogy merre vonulnak? Esetleg maga a hely, ahonnan bejönnek? Na oda kellene kiszórni fahéjat, és ott hagyni néhány napig. Nem bántod vele őket, de nem szeretik, és lelépnek. Viszont a már házban lévőket el kell tüntetned, mert ha befahéjazod a bejáratukat, akkor oda nem mennek.
2023. febr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Az se mind1 milyen. Nalunk faro hangyaval volt tele es rohdt nehez kiirtani. Hetekig tarto folyamat
2023. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a Google-be, hogy "hangyairtás", rögtön kidob egy csomó találatot.

Nálunk egy időben csótányok(!) voltak. Csak szakember tudta őket eltüntetni, semmi sem segített előtte. De a szakértő olyan jó munkát végzett, hogy aztán híre-hamvuk se maradt.

2023. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hangyacsapda hasznalt, leraktam vagy 5-6 darabot, ott, ahol maszkaltak es kb 1 het telt el es eltuntek.
2023. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 polgarij válasza:

Sokat olvastam a dologról, sőt cikket is írtam róla:

A hangyák nem kedvelik az erős szagokat, elvileg nem fognak megjelenni ott, ahol kiszórsz fahéjat, sütőport, teafaolajat vagy levendulaolajat.

Ecetet vagy citromot locsolsz az ablak, ajtó köré, akkor kint maradnak, mert utálják a szagát.

Összekeversz porcukrot szódabikarbónával, akkor azt ha megeszik, felpuffadnak, majd kipukkadnak tőle.

Ha ezek nem hatnak, akkor bolti hangyairtó, ha az sem, akkor sajnos nagy a szaporulat és rovarirtó hívása kell.

Itt olvashatod el a cikket, ha érdekel: [link]

2023. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!