Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A gyerekek miért tapossák...

A gyerekek miért tapossák agyon a rovarokat? Állítólag egy gyerek nem születik gonosznak, de sokszor látom a nagyobb gyerekeket hogy élvezettel ölik meg az állatokat.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 08:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

A rovarok kicsit más kategória, mint a gerinces állatok.


Amúgy meg látják, hogy a környezetükben mindenki (a szüleik is) lecsapja a szúnyogot, legyet, a betévedt hangyákat, szóval pont hogy követendő példának látják.

2023. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogják fel, nem gondolnak bele, hogy az is élőlény. Anno suliból hazafelé menet sok gyerek direkt ráugrott a csigákra és egyszerűen nem értették, hogy ezt miért nem kéne. Másrészt sok szülő is idióta és ilyen példát mutat, hogy ami pici és csúszik/mászik, azt meg kell ölni. Nekem pont az ellenkezőjét tanították, ezért elég traumatikusnak éltem meg, hogy körülöttem a legtöbb gyerek ilyesmivel szórakozik.
2023. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Otthonrol latott viselkedes minta altalaban. Jo, a szunyog, poloska, darazs, légy az ellensegem nekem is, de random bogarakat, gilisztakat, csigakat nem öltem meg sosem
2023. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Csigákat, gilisztákat(ami kifejezetten hasznos) és egyéb bogarakat ami nem káros miért kell bántani? Gusztustslan az ilyen ember. Ott a neveléssel van probélma
2023. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
Felfogják csak nem érdekli őket, kis libertinusok.
2023. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekeknél élvezet alapvetően bármilyen új tapasztalat, hogy hogyan reagál a külvilág rá.


Gonoszság az, amikor valakinek érett képzete van a jóról és a rosszról, mégis szándékosan rosszat cselekszik.

2023. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

Ó iszonyú volt.

Vad háború volt.

A délután pokoli-sárga.

Nyakig a vérbe és a sárba

dolgoztunk, mint a hentesek

s a kövér béka elesett.

Egész smaragd volt. Rubin a szeme,

gyémántot izzadt, mérgekkel tele.

A lába türkisz, a hasa zafír,

a bőre selymek fonadéka

s regés kincsével elterült

a gazdag, undok anya-béka.

Botokkal nyomtuk le a földre,

az egyik vágta, másik ölte,

kivontuk a temető-partra,

ezer porontya megsiratta,

s az alkonyon, a pállott alkonyon

véres szemével visszanézett.

Kegyetlenül, meredten álltunk,

akár a győztes hadvezérek.


Most itt vagyunk. A tiszta kisszobában.

Szép harc után. A szájunk mosolyog.

Maró fogunk az undort elharapja

s gőggel emeljük a fejünk magasra

mi hóhérok, mi törpe gyilkosok.

2023. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Kis patkány gyerekek. Őket taposnám el(legalábbis aki ilyet csinál)
2023. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Mert otthon is ezt látták.A szülő lecsaphat/megöli azt a szerencsétlen hangyát vagy bármi más rovart ami véletlenül betéved a házba.A poloska,darázs,légy,szúnyog az egy más kategória.Azokat én se sajnálom,mert megnehezítik az életem.
2023. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én nem így látom. Nem igaz az hogy a szülőktől azt látják hogy csigákra, bogarakra ugranak rá, taposnak el. Szerintem meg egész egyszerűen élvezik ezt.
2023. ápr. 7. 03:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!