Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kullanccsal kapcsolatos kérdés?

Kullanccsal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtökön megcsípett egy kullancs, amit azonnal észrevettem, kivettem iszonyat picike volt, egy nagyon picit látszik még a helye, pénteken elmentem a bőrgyógyászhoz azt mondta egyelőre nincs teendő vele, 7-14 napig figyelnem kell, írt antibiotikumot ha esetleg kirajzolódna a kokárda alakzat, viszont 2 napja fáj a fejem olvastam az agyhártyagyulladást, illetve ma ugy keltem hogy zsibbad a kisujjam és a gyűrűs ujjam, illetve a kezemnek az oldala ahol megcsípett ez a dög, valaki volt már lymekóros illetve izguljak az agyhártyagyulladás miatt? Nagyon izgulok miatta.



2023. ápr. 23. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ez lehet a stressz is. Akkor is kelhetsz zsibbadó végtagra ha elfeküdted, de már az agyad rá van állva hogy mindjárt meghalsz és keresed az igazoló jeleket. Kövesd az orvos utasítását.
2023. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy esetleg hipochonder? Nyugi, nem kell mindent elhinni az orvosi egyetemeknek. Legyél már egy picit kritikusan gondolkodó... Jóból mondom. A méhekkel vigázz inkább, de úgy is rájön az ember, ha allergiás a méhcsípésre, vagy darázs csípésre. A méhrajt meg jobb elkerülni. Na de kullancs... Figyi, holnap az lesz, hogy nagy a széndioxid lábnyomod, meg ne vegyél levegőt se. Mert konkrétan már ezt is megengedi magának a hatalom, hogy CO2-t szívjunk vissza órákon át maszkokból...


Ha súghatok valamit: a mérgezésekkel vigyázz inkább. Skorpiók, viperák, mérges pókok (habár Mo-on ilyenek nincsenek). Ennyit súgtam. Sajnos úgy programozzák az embereket, hogy bagatellizálják az ártalmakat, mint pl mérgezések, orvosi kezelések zöme, körny.szennyezés, na de az ártatlan kullancsoktól "bezzeg rettegj"...

2023. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!