Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szúnyog beszorult az ablak és...

Szúnyog beszorult az ablak és a szúnyogháló közé, hogy szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
Ha kinyitom az ablakot akkor fixen berepül és kereshetem mint a hülyegyerek egész nap... Ha pedig nem találom meg akkor éjszaka meg nem fog hagyni aludni. Ha esetleg mégsem repülne be akkor meg mivel a szúnyoghálón van ezért nem lehet lecsapni. Ha nem nyitom ki akkor meg napokig olyan büdős lesz a szobámban hogy én purcanok ki.

2023. jún. 6. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapd el porszívóval vagy uszítsd rá a macskát.
2023. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki egy pillanatra az ablakot és fújjál rá gyorsan valamit. Egy kis dezodortól is kipurcan. Csak iparkodj 😂😂
2023. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Macska nincs. Porszívótól tilva vagyok. A dezodoros dolog jó ha tényleg kipurcan, remélem leszek elég gyors mert áltlaában megalszik a tej a számban.
2023. jún. 6. 10:28
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Én simán marékra fogom a szúnyogot, úgy kapom el. Nehogy már egy darab szúnyog kifogjon rajtad meg egész éjjel azt kergesd ...
2023. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne csaphatnád le a szúnyoghálón? Nem kell rá akkorát bszni hogy kiszakadjon, ő kisebb pofontól is megdöglik.
2023. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4: Én órákon át nem tudom összecsapni két kézzel. Van hogy reggelig üldözöm aztán nem alszok miatta. Nem tudok célozni. Még ha a falon mozdulatlanul is van néha 4-5. alkalommal sikerül eltalálni csak.

5. Érdekes, nálam a kis pofon semmit nem csinál, száll tovább. Akkorát kell csapnon hogy beleremegjen a fal.

2023. jún. 6. 10:47
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Kend el tenyérrel a szunyoghálón azt kész.


"Porszívótól tilva vagyok"

No comment.

2023. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
vadászpuska
2023. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szomjan pusztul, de ha az sok idő akkor valami dezodor , wc spray
2023. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Még nappal, amikor kint van világosabb mint bent, kinyitva az ablakot egy kézbe fogott papírzsepivel gyorsan befogom a szúnyoghálón lévő bármit. Ha poloska, akkor nem összeszorítva rágyűröm a papírzsepit, és lehúzom a WC-n. Ha katica, akkor óvatosan szintén rágyűröm a pzs-t és kiviszem a szabadba, és szabadon eresztem. Ha szúnyog, vagy légy akkor összelapítom és kidobom a szemetesbe.

(Azért nappal, és világosban, mert ha éjszaka van és bent ég a villany, akkor a fény felé vágynak a rovarok, és berepülnek... nappal meg kifele vágyik a szúnyoghálón menne keresztül, csak nem tud.)

2023. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!