Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hangyák ellen milyen módszer...

Hangyák ellen milyen módszer a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 1 hónapja elutaztam nyaralni, és nem takarítottam ki a szobám, mire visszaértem megjelentek a hangyák, és hordták el a morzsákat. Ránézésre leginkább a gyepi hangyára hasonlítanak, a szobámba a másik szobán keresztül, a szegőléc alatt jutottak be, agyonnyomtam ami volt, kitakarítottam, azóta csak napi 1-2 téved be, viszont anyám az előszobában hagyja a macskatápot, azóta arra mennek. Gyanítom nem a lakásban van a boly, mert az erkélyajtó oldalán lévő purhabozott rés felől jönnek, de kint egy sincs, sem az erkélyen, sem a házfalon. A kérdés igazából arra irányul, hogy elég-e lefújni a vonulási útvonalat és az ajtón a rést, vagy érdemesebb csalétekkel próbálkozni, hogy az egész boly elpusztuljon?


2023. júl. 20. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Hangyászsün :)
2023. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
A lyukat kell betömni, amin bejönnek.
2023. júl. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én a cukros vizet tudom ajánlani. Egy kicsi tálba teszel vizet egy 4 kanál cukrot össze kevered és le rakod az ajtó mögé... Belemásznak de ki már nem jönnek bele fulladnak ha sok van benne kiboritod és teszel le egy új adagot amíg el nem fogynak.
2023. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam mindenféle házi praktikát, de végül ez volt az egyetlen termék ami működött, lényegében 3 nap alatt eltűntek a lakásból: [link]
2023. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a hangyairtó csali a megoldás, mert ezt beviszik a bolyba, és ott mind elpusztul. Ha fújod, akkor csak az a pár döglik meg, ami épp arra jár, de két hét múlva jön a következő banda.

Viszont nálam a Protect nevűt nem szeretik. Csak úgy működik, hogy kirakok nekik valami kaját, és ha már rámentek, akkor szórom rá a csalit, és ha átvette a szagot, ezt is elhordják.

Legközelebb, ha szükséges lesz, a Raid-et veszem, erről jókat írnak a neten.

2023. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, csalétek + spray kombóval csinálom jelenleg, csalétket szépen hordják, spray pedig azért kell, hogy a lakás többi részét ne érjék el.
2023. júl. 21. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!