Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolha a házban! Hogyan irtsam...

Bolha a házban! Hogyan irtsam ki őket?

Figyelt kérdés
Kiscicák és velük együtt az anyjuk is a házban voltak, bolhákkal. Eddig nem érzékeltük, de mostanra, elszaporodtak a házban, ágyban, szőnyegben, és valószínűleg, minden kis zegzugos helyen. Ágynemű mosás magas hőfokon, porszívózás, takarítás minden nap. Eddig semmi nem segített és csak csípnek, lehetetlen tőlük aludni. Az állatokat már ki telepítettük a házból. Valaki segítsen!!
2023. júl. 28. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Szakembert kell hívni. Házi módszerekkel nem tudjátok kiírtani.


A macskákra is kell bolhairtó/riasztó.

2023. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Szakember.
2023. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És körülbelül, milyen árban dolgozik egy szakember?
2023. júl. 28. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
hívd fel és kérdezd meg
2023. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Az én cicáimban is volt sok, fertotlenitettem ezerrel, de csak az használt, hogy venykoteles bolhairtot cseppentettem rajuk. Onnantol mozgo bolhairtokka valtak, 1 honap alatt eltunt az osszes. Hazon belul voltak es maradtak is, igy tudtak osszeszedni az osszeset. Ja es havonta ujra cseppentek, hogy ha kikelne új, annak is rogton annyi legyen, de azota nem lattam egyet se.
2023. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Insecticide 2000

Fújjatok be vele mindent pár naponta, ahol megbújhatnak a bolhák (padló réseit is stb.). Nálunk működött. A macskákra ne kerüljön, ne érintkezzenek vele.

2023. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél a boltban Biokill rovarírtót. Én azzal már sikeresen kiirtottam, mikor a macskám behordta a bolhákat. Azzal az a jó, hogy nyugodtan befújhatod az ágyadat is, nem lesz tőle semmi bajod. (Persze ha nem vagy allergiás). Befújsz mindent, (ágy,kanapé,székek,szőnyeg, függöny...) aztán kb 2 hét múlva újra. Mert annyi idő amíg újra kellnek a peték. Állatra ne fújd! Arra vegyél állatnak való szereket.
2023. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Remélem, beválik mert ez már elviselhetetlen 😔
2023. júl. 29. 00:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a megoldás a macska rácseppentő oldatos kezelése volt. Porszívóztunk, mostunk, egy-két kritikus helyet pl. lábtörlőket és macska fekhelyeket bolhaírtó szerrel kezeltünk.

Kb. Egy hét alatt megszűnt a probléma.

A macskát mondjuk kb. fél éven át rendszeresen kezeltük, ahogy az ajánlott.

2023. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!