Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az létezik, hogy irtás után...

Az létezik, hogy irtás után nincs elhullott példány?

Figyelt kérdés
2 de élő ágyipoloskát találtam a minap, illetve egy levedlett réteget. Átfújtam az ágyat rovarirtóval, majd kihívtam a rovarirtókat. Jöttek is csütörtökön. Eláztatták az egész szobát vegyszerrel, mondták, hogy 10 nap múlva esedékes a második irtás. Azóta nem feküdtem bele az ágyba, undorodom van tőle. Most viszont szétszedtem, a környékét is alaposan átnéztem és semmi. Lehet túl jó helyen bujkálnak? Mert azt kötve hiszem, hogy nincs több, csak az a kettő volt.

2023. júl. 29. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van tobb kifejlett peldany is, de boven eleg ez a ketto ahhoz, hogy lerakjanak tobb szaz petet, amik nyilvan majd csak kesobb keltek volna ki.

Azokat meg nem biztos, hogy megtalalod, foleg ha kicsik. Illetve lehet nem is az agyban kell keresni, hanem a haz tobbi reszen is lehetnek. Ezek szarzsakok mindenhol kepesek megbujni, petezni. Olyan helyeken is, mint pl a konnektor mogott.

2023. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy csak ez a 2 volt, viszont igen... Peteznek ezerrel amit nem öl meg a méreg.

Ezért kell az újbóli irtás.

2023. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!