Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valahogy lebolhásodtak a...

Valahogy lebolhásodtak a cicáink, de gyorsan cselekedtünk, ők kozmetikába mentek, ide meg bolhaírtó. Mégis találtunk bolhákat sajnos az otthonunkban. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

#macska #bolha #Bolhafertőzés
2023. júl. 31. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell ismètelni az irtàst. Alaposan àtmosni mindent, àgymatrac ilyesmik tisztítàsa.
2023. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A spot-on vált be nálunk. Annyira alaposan úgysem tudsz takarítani és irtani, hogy minden lárvát eltüntess. Valahol megbújnak mindig és visszafertőződik a macska.
2023. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jártunk így, két teljesen benti cicával. Nem a kedvenc időszakom volt. Nekik Advocate csepp a nyakra, az tök jó volt, csak épp nem öli meg a bolhákat, hanem azok lejönnek róluk és a házban maradnak, jobb híján az embereket csípve. Naponta porszívó, felmosás, felületek kezelése Biokillel. Macskák állandó ellenőrizgetése, ágyneműn bolhakaki csekkolás elemlámpánál. Kb egy hónap volt, mire azt tudtam mondani, hogy biztosan nem maradt írmagjuk se.
2023. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is bentiek, ezért sem értem hogy történt:( a rovarirtósok azt mondták, hogy egy hétig ne mossunk fel, de félek kockáztatni
2023. júl. 31. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, akkor ne is, max porszívó. Szerintem hatni fog, nekem csak azért volt egy hónap mert profi irtókat azért nem hívtunk.
2023. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!