Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehet ez? Bogár probléma...

Mi lehet ez? Bogár probléma többi lent ....

Figyelt kérdés
Pár napja megcsípett egy bogár a könyököm felett szinte egymás mellett.Akkor gyorsan meg is találtam a tettest beazonosítani nem tudtam hirtelen ugy összenyomtam.Fel is van kicsit dagadva a csípés.Ami az érdekes hogy nem csíp minden nap sőtt minden héten se van hogy hónapokig semmi. És csak engem csíp a férjemen semmi csípésre utaló jel.Nagyon régen volt ágyi poloskánk amit sikeresen kiírtottak szerintem hasonló volt ahhoz akkor is csak engem csíptek de soha nem találtam egyet se. Ezt pedig minden alkalommal ha van megtalálom csak egyet és utána hetekig hónapokig semmi. Hogy lehet ez? Létezik hogy csak egy jön be valahol és el.is kapom? Köszönöm a segítséget!
2023. aug. 1. 06:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!