Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Már több napja,ha le fekszünk...

Már több napja,ha le fekszünk a hálószobaba ágyra nagyon viszket a testűnk és nem tudjuk mitől. Mindent szépen ki takarítottam az ágy állat is és mindenhol az egész szobában. Matracot is ki mostam.Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

1) bolha

2) ágyi poloska

2023. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Csípésnyomok is vannak? Mert, ha igen, akkor sajnos sanszos, amit az első írt. Az ágyi poloskát takarítással nem fogod eltüntetni, ahhoz irtószer kell, rosszabb esetben rovarirtót hívni és a matrac is kuka. Társasházban külön rémálom, ha egy másik lakásban nem írtják ki. Olvass utána, ott megnézheted milyen csípésnyomokat okoz.

Ha nincs csípésnyom, akkor lehet simán csak allergia, ha pl. az ágyneműt újfajta mosószerrel mostad, de ez a kevésbé valószínű.

2023. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Éjszaka próbáljatok meg villanyt gyújtani - fülön csíphetitek a tetteseket.
2023. aug. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Bolhát haza lehet vinni kb. bármikor, bárhonnan. Én Biokill permettel zártam le a témát. Az ágyipoloska nagyobb szívás.

2023. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!