Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bent van a szobámba egy...

Nemertem_ kérdése:

Bent van a szobámba egy lepke! Szerintetek tud bántani engem??? (Naon félek)

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
97%
Nem tud bántani, még ha akarna se tudna mert nincs mivel.
2023. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Apád halott. Te vagy a következő.

Üdv.: a Lepke

2023. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Naon tud. Ràd szàll ès megcsikol
2023. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem menekülj!!!!

Egyszer engem kékre-zöldre vert/pofozott egy lepke csak úgy heccből! Most próbálom intézni a távoltartásit!

Rendesen képes be csicskítani az embert

2023. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
64%
Csak ne aludj el,álmodba megesz (egybe).
2023. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

A lényeg,hogy sose fordíts neki hátat,az a gyengeség jele a kultúrájában,de sokkal erősebbnek se mutatkozz,mert akkor még hívja a haverokat,és a sz@rt is ki verik belőled.

Óvatosan hátrálj,ne kelta feltűnést,aztán benzint,gyufát a háznak!

Sok szerencsét,kívánom a legjobbakat!

2023. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Félhetsz is! A lepke kiszagolja a gyengeséget, és akkor támad rád, amikor nem számítasz rá. A legcselesebb lepkék éjszakánként szállnak rá míg alszol, és kiszívják a testnedved és életerődet.
2023. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen környéken éltek,gondolom nem problémás annyira a környéketek,hiszen volt időd kiírni a kérdést.

Na erre felénk nem élnéd túl,nállunk nagy kan,tetovált tróger lepkék terrorizálják a közösséget, nagy mellel repkednek,aztán ha csak rá nézel verdesnek olyan pofonokat,hogy a fejed leszakad.

Gondolom a tiéd kis szolid magyar lepke,lehet csak barátkozna vagy csak néhány szem cukorért ugrott be,biztosan kopogitt is,de nem hallottad olyan jól neveltek és szolidan tette.Te meg egyből íjedezel,most biztos meg van rólad a véleménye.....

2023. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem tud, és hidd el, hogy ő is mielőbb a házon/lakáson kívülre szeretne kerülni.
2023. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

#9

A kommented nagyon ki lóg a sorból,kérlek írj egy ide illőt vagy nagyon gondolkodj el a stílusodon,mert ha az neked nem mond semmit,hogy a pofátlanságnak is van határa az csakis téged minősít

2023. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!