Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet elűzni a csótányo...

Hogyan lehet elűzni a csótányokat?

Figyelt kérdés
Nemrég a szomdzédban leszedték a ház kulső falainak a borítását, valami csempe volt a falon vagy valami ilyesmi és valószínűleg ott csótányok éltek és mindenfelé elmásztak. Nálunk is vannak most ezekből a csótányokból, kb 1-1,5 cm-esek lehetnek vannak kicsit nagyob világosabb barnák (ezek a nőstények ha jól tudom), ezeket nehezebb megölni mint a sötétebb barna kisebb csótányokat (ezek meg a hímek). Repülni is tudnak, ezt általában meg is mutatják😃. Ezek a csótányok nem a sötétre és a nedvességre jönnek, mivel még a 30°C fokban is a székeken kint napoznak a teraszon. Amikor lefújjuk őket kemotoxal, még utána is bírják egy darabig és repkednek mindenfelé (még csak világosbarna nőstényeket öltünk meg szóval ez rájuk vonatkozik), szóval nyilván a hímeket könnyeb lenne megölni, de azok nem nagyon mutatkoznak, csak ma láttam egyet délelőtt a lépcsőnél bent a házban, de megölnöm nem sikerült, mert elmászott. Ndm tudom hogyan jöttek be a házba, mivel minden ajtó be van csukva és szúnyogháló is van az ablakokon😶. Nem szeretném hogy bepetézzenek a házba, szóval minél előbb segítsetek, hogy hogyan lehet őket megölni!🥹 Köszönöm!

2023. aug. 24. 23:31
 1/2 anonim válasza:
69%
Csótányirtó spray-vel. Minden boltban lehet kapni: Spar, Lidl, Aldi, Tesco, Penny, stb.
2023. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, szakembert kell hívni...
márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!