Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez vajon mi lehetett?

Ez vajon mi lehetett?

Figyelt kérdés

Szituáció:


A garázsban pakoltam és amikor mentem le a létráról akkor elkezdett valami sötétes színű nagyobb testű rovar/bogár repkedni és a zümmögése nagyon mély hangú volt. kb. a dongóhoz hasonlított a hangja de nem hinném hogy dongó lehetett mert az nem bújik el a sötétben nem? mivel így a semmiből bukkant fel.



2023. okt. 14. 15:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nem sötét, olyan volt hogy a felsőbbik része fehér az alsőbbik része meg ilyen kékes lilás színű volt.
2023. okt. 14. 15:35
 2/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Dongó lehetet.
2023. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Kékes-lilás dongószerűségről nekem a kék fadongó jutott eszembe, viszont abban nincs fehér. Esetleg óriás-tőrösdarázs ami nagy, sötét-világos, viszont az fekete s sárgás.

Valami méh-szerű volt vagy inkább bogár-szerű?

2023. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
méh szerű, de valszeg lódarázs csak rosszak voltak a fényviszonyok azért láttam így.
2023. okt. 14. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
ha lódarázs akkor van ott fészkük ami nem egy kellemes dolog
2023. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dongó méretű fehér - kékes - lilás rovar? Lehet, hogy felfedeztél egy új fajt.


Legközelebb fotózd le.

2023. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5:Aha hát igen az nem a legjobb, de talán csak oda tévedt.


6:Sajnos nem fedeztem fel új fajt, csak rossz fényviszonnyok voltak és nem jó láttam.

2023. okt. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!