Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez? Csípések...

Mi ez? Csípések...

Figyelt kérdés

Az a gyanúm, hogy ágyi poloska van nálunk, viszont akárhányszor felveszek egy új ruhát, azonnal csíp valami. Nem csak ruhában érzem, szabadon hagyott felüleleten is (arc, nyak, váll) de állítólag ruha alatt nem csíphet. Ágyban és kanapén is csípnek. Mi ez?

Köszönöm a válaszokat!



dec. 12. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg milyen a csípés nyoma a bőrön, a poloskacsípes 2-3 pötty egymas mellett
dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak téged érint ez, vagy a veled élőket is?
dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Most nézem, ez is a te kérdésed.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__rovarok-izeltlabuak_..



Ha kizárólag téged érint, akkor nem ágyi poloska, inkább a terhességednek van hozzá köze. Keresd fel az orvost.

dec. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes akkor terhességi csalánkiutes, allergiaszerü, angolul PEP polymorfic eruption in pregnancy, fiúmagzatoknál gyakoribb
dec. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet a ruháid közt is laknak. Engem csíptek ruhás részén is, nem ruhán át, de könnyen bemásztak
dec. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3, Ez nem feltétlen igaz. Az ágyi poloska a nőket jobban csípi, mint a férfiakat. Nálunk hónapokig(!) eltartott, mire egyértelmű lett a poloskagond anno, mivel csak engem csíptek, hiába aludtunk egy ágyban a párommal. Amikor már elszaporodtak és sokan lettek, onnantól zabálták őt is.


Ezzel együtt ez esetben szerintem is inkább máshol kell most keresni a gond forrását, a poloska nem így viselkedik alapvetően. Ha már ekkora lenne a gond, hogy leülsz a kanapéra, felveszel egy új ruhát és esznek, akkor kérdezned sem kéne, látnád, hogy mindenhol másznak, tele lenne minden a fekete koszos ürülékükkel, stb.

dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! El fogok menni bőrgyógyászhoz!
dec. 13. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem bőrgyógyász csak azt ismerte fel, hogy csípés. Azt, hogy mi okozta azt, nem.
dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, nagyon remélem,hogy nem csípés! Ha kiderül, hogy az, akkor kivizsgáltatom szakemberrel, mást szerintem én sem tudok csinálni.
dec. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!