Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szőnyegbogarak a a fali...

Szőnyegbogarak a a fali szőnyegen?

Figyelt kérdés

A kérdés az hogy hogyan tudnám a felrfurt felragasztott konkrettan leszedhetetlen fali ,,szőnyegről" falvédő alól kiírtani a szőnyegbogarakat.

Előzmény: albérletbe költöztem Budapestre, havi 1 nagytakaritas megvolt, és minden héten portörlés és felseprés felmosás. Nem eszem a szobában. igyekszem szelloztetni, de ha hosszabb ideig nem vagyok itt akkor az ajtot mindig nyitva hagyom.Múlt héten vettem észre a szőnyegbogárra hasonló vagy konrettan az féle bogarakat. csináltam nagy takarítást mindent is áttöröltem domestossal es elkezdtem mosni a ruhakat takarokat stb. a szonyegeket kibasztam. hétvégén nem voltam itt így a mai napon ahogy ideértem feltünt 3 ilyen bogár a szobában. így megint túl vagyok egy nagy takaritason. de ugy gondolom hogy a falra furt dologban vannak de mivel áttöröltem azt is így feltünt pár tetem mögötte. mindenemet kidobtam már a virágoktól kezdve... kérlek adjatok valami tippet tanácsot. nem szeretnék ez miatt bogár irtot hivni. valamint más szobákban nincsenek. csak ebben. gyanitom h már előttem nem volt normálisan takarítva mert tele volt porcicával az ágy mögött és egyebek.



márc. 18. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megrémíteni, de nem lehet, hogy ágyipoloskák? (egyébként mi az a "szőnyegbogár"?)
márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nem ágyi poloska, nem volt semmi az agyamban, többször áttöröltem. lefényképeztem a bogarat és a google lens adta ki nekem a szőnyegbogarat. sosem csípett meg és így néz ki: [link]
márc. 18. 17:29
 3/7 anonim válasza:
szerintem porszívózd át jól a szőnyegeket és utána fújd le insecticide 2000 rovarirtóval, kb 2 hét alatt eltünteti őket, és nem veszélyes szer emberre / kisállatokra
márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ez csak ágyi poloska nem?


Szerintem is porszívó és fújás,de ha kellene levágnám azt a szart és kibasznám

márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pont ilyen volt mint ami a képen akkor Múzeumbogár.
márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Darius- ***** válasza:
0%

Meh akarsz szabadulni tőlük? Nem elég a porszívó, vegyszerek stb.

Először is mindent ki kell vinni a házból. Aztán, amit nem lehet kivinni gőz tisztítóval .Minden egyes rest. Ha egy milliméter kimarad, minden munkád kárba mehet. A parketta, falak, stb. Réseit is. A párnákat tisztítóba kell vinni vagy kidobni. A szobát be kell fújni vegyszerrel,amit ajánlanak olyannal. Mehet sav is a parketta közé. Semmi ne kerüljön a házba vissza úgy, hogy nem lett fertőtlenítve, gőz alapú tisztitoval kezelve Időigényes lesz. Kettő egész nap biztos rámegy. Nekem így bevált. Később majd fontos a szellőztetés

márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne gyújtsa fel egyből a házat pár db Múzeumbogár miatt????
márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!