Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hatalmas nagy fekete pókok...

Hatalmas nagy fekete pókok vannak a szobámba.!?

Figyelt kérdés
nagy fekete és ilyen kék neki a teteje szörös.. nagyon undoritoak nem lehet ellenük valamit tenni? valami hatás modszer?
2014. máj. 20. 14:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
biztos hogy több van belöle mert egyszer láttam rengetek kis pokot a szobámba.. ott volt az annyuk is az nagyon nagy volt... 2-3 naponta jönnek elö
2014. máj. 20. 14:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Asszem, tudom, miről van szó. Igen, elég nagyok és gyorsan mozognak. Az én szobámban is volt párszor, de ennyi. Kupakot raktam rá, alá papírlapot és kidobtam az udvarra. Pedig én is félek kicsit tőlük, de ennyi.
2014. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jah és ajánlom a takarítást!! :-D
2014. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, a takarítás nem ártana! Csak ott telepszik meg tartósan a pók, ahol nincs rendszeres takarítás! Mi is kertes házban lakunk, sajnos az ablakréseken bebújik a pók, de ha látok egyet is belőlük, szívfájdalom nélkül leverem őket, és a hálókat hetente egy hosszú seprűvel leszedegetem.
2014. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
[link] ö lenne az...
2014. máj. 20. 14:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Szép, de akkor is leütném! :)
2014. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szép kis példány..

Ne öld meg,tegyél rá valamit újságpapír,felülre befőttesüveg vagy valami és tedd ki a szűrét.

2014. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!