Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ellepték a gyerek szobájat a...

Ellepték a gyerek szobájat a bolhák, segíts, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Most volt felújítva, kifestve, padlószônyeg kitisztítása, radiátor festés és lomtalanítás. Persze utána nagy akarítás a szobába. Egy hónapig nem is volt baj de utana láttam hogy a lába tele van csípéssel. Utana naponta hozta oda a kis bogárkát amit talált a függönyön, ágyba, asztaliszékén, ruháján, hasán, és egyszer este felébred hogy valami mászkál a karján is. Nem tudom hogy kerülhetett be a lakásba fôleg az emeletre csak az ô szobajaba. Csak egy kutya van a kertbe de ennyit tôle se tudott ôsszeszedni. Mi a legjobb megoldás a kiírtására? Már ágynemû csere is megvolt, takarítás...

2014. jún. 8. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy bolha az ?????
2014. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha ezek tényleg bolhák, akkor neostomosan-al kellene befújni a szobát.
2014. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Epp itt van egy most oltem meg, hogy lehet fenykepet csatolni, mert akkor elkuldom szivesen.
2014. jún. 8. 20:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos, hogy bolha, a leírásod alapján inkább ágyi poloska. Olvass utána mert azt házilag nem fogod tudni kiirtani viszont hamar ellepheti a lakást (ha az)
2014. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fényképet nem tudsz csatolni, tedd fel a kepfeltoltes.hu oldalra és szúrd be ide a megosztó linket
2014. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fényképezd le, és töltsd fel a kepfeltoltes.hu -ra. Meg volnék lepődve, ha egy kisgyerek el tudná kapni a bolhát, többet is. Illetve a bolha a zugot keresi, nem megy fel a függönyre, székre. Persze, ne érts félre, lehet, hogy bolha! De furcsállom azért.
2014. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahogy igy megneztem mind a kettorol kepet a google ba hatarozottam bolha lehet
2014. jún. 8. 20:18
 8/15 A kérdező kommentje:
[link] nincs egy oraja hogy leszadtem a fuggonyrol es mellette egy csipes is.
2014. jún. 8. 20:29
 9/15 anonim válasza:
90%
Ez nem bolha
2014. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mi? Hat aki eddig elobe latta mind azt mondta. De lehet tenyleg nem az. A falon a szonyegen a lampan mindenhol van mar. Sot az ures csokis papirt az asztalonhagytam es abba is talaltam mikor mar ki akartam dobni.
2014. jún. 8. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!