Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Láttam egy cselőpókot a...

Láttam egy cselőpókot a szobámban, mit tegyek? Több is lehet?

Figyelt kérdés
Most este láttam a szobám falán. Elakartam kapni de mire vissza értem eltűnt. Azóta is ébren vagyok. Van rá esély hogy megtaláljam? Van okom félni tőle?

2014. nov. 21. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha megmar akkor piszkosul fáj,de nem semmi bajod tőle,de kicsi az esélye ,hogy megtámadjon.
2014. nov. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Biztos,hogy az volt? Az szikes pusztákon,kötött,homokos talajon él, üreget csinál..nem nagyon szokott behúzódni. De ha mégis..megtámadni biztosan nem fog, és ne bántsd,mert védett. (Egyébként ha nem lennék állatvédő,én is a lángszóróra szavaznék,mert k.rvára félek a pókoktól) :D
2014. nov. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is volt tavaly nyáron de nem történt semmi .
2014. nov. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

A pókokat általában rámásztatom egy papírra és kidobom az ablakon.


Ha a kád fölött van pók, akkor lefröcskölöm a zuhanyzóval, beesik a kádba, összegubancolódnak a lábai és lemegy a lefolyón.


Egy kicsi szép pókot meg egy befőttes üvegbe tettem pár napra nézegetni, aztán kieresztettem őt is az ablakon.

2014. nov. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elkaptam, beletettem egy befőttes üvegbe... aztán láttam egy ugyanolyat kicsit fentebb a falamon. Szerintem tényleg felgyújtom a házat. Hogy a francba kerülnek ilyen pókok a házba?
2014. nov. 21. 02:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 21. 02:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor már nagyon elszaporodtak ha többet is találsz.
2014. nov. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Rovarírtó spray....
2014. nov. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Bemenekülnek a hidegtől..


Nincs egy tesód aki gyűjtötte, vagy egyet el akart teleltetni?

Nálunk akkro volt sok cselő és farkaspók a lakásban..

Egyébként ezek a saját üregeikben telelnek el..


Nem csinál semmit, nem támad meg csak úgy...

A csípése fáj és mérgező, de em lesz tőle bajod, egy ki si gyereknek is max hányingere, hasmenése..


Nézz körül hova bújtak..és szedd őket össze, vagy reggel fujd be kemotoxszal a szobádat alaposan.. Amikor hazjössz szellőztesd át,mibd elpusztul..

2014. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha majd otthon leszek alaposan kiporszívózok mindenhol. Rovarölő sprayt majd haza felé veszek.
2014. nov. 21. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!