Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Panelbetegseg, avagy csótány...

Panelbetegseg, avagy csótány vs ember! Tapasztalatokat, velemenyeket, hatékony csotanyirto szerekrol . Ki mit hasznal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 16:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
22 éve lakok panelba, tàrolókba elszaladgàl 1-1, de lakàsba soha nem voltal.
2015. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha fertőzött egy ház, akkor egy céggel szerződés kötés, és 3 havonta jönnek .
2015. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van az a kék fagyálló ablakmosó (téli), attól elég jól pusztulnak. Kis laposabb tányérban kiraksz pár ponton a lakás eldugott részein és eléggé behalnak tőle.

Az erős alkoholos hatékonyabb.

2015. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most vettunk egy lakast,8. Emelezes és a masodik emeletere koltoznenk.takaritasnal talaltam a konyhaszekrenyben 3 db mar elpusztult egyedet.hozateszem most lett megnyitva a viz a lakasban,hosszu honapok ota! 2 kis fiammal mennenk jovohonapba lakni,nem szetetnem ha este rajtunk ugralnanak.sok bacit terjesztenek...

Szomszedok szerint,van,de valtozo a mennyiseguk...

A szakember...hivnek en,de ha mad nem irtja penzkidobas...es valjuk be oszonten ,ok is penzbol elnek,ketelkedek as hatasosagaban.

A gelezes nem rosz dolog,csak szakembert nem felzetlenul szeretnek hozza!igy minusz20 ezer!

2015. aug. 21. 09:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Úristen, mire megértettem, amit leírtál...


Nade, a témához: Hozzánk 3 havonta becsönget a fószer, beengedjük, gélez 1-2 helyen, elkér 1200 Ft-ot, és nincsenek csótányok.

2015. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tomika36 válasza:

Szerintem nem fogsz panelban megoldást találni! Hogy miért! Mert panelban legalább húsz szomszédod van! Vagyis legalább egy lesz aki nem hajlandó részt venni az irtásban mert:

- nálam nincs csótány!

- engem ne mérgezzen senki!

- nekem erre nincs pénzem!

- a Kovácséktól jön, ahogy a nátha is, koszos banda nekem higgye el! Ne haragudjon, nem engedhetem be, mert szárad a padló!

- kopp-kopp, kopp-kopp.... (A szomszéd kijön:) Ne fáradjon, soha nem láttam őket, de még csak nem is hallom őket!

- majd akkor foglalkozok ezzel, ha a Tóthék is hajlandóak fizetni a közös költséget!


És a kedvencem:

- ez is az Orbánék miatt van!

vagy

- a Szocik tehetnek mindenről, fizessék meg ők!


Szóval esélytelen! Részvétem!

2015. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 18:00

Nincs igazad. Megfelelő védekezéssel távol lehet tartani a csótányokat. Nálam pl a 3 havi irtás mellett félévente porozom a kritikus helyeket és az évek során sosem volt csótányom. A bejárati ajtó küszöbét is lefújatom a szakikkal.

2015. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sok-sok éve lakom panelban, többször költöztem. Soha nem voltak csótányok a lakásban. Megfelelő tisztaság mellett nem is lesznek. A szomszédoknál és házakban előfordul. Azzal is ijesztgettek, ha nálunk nincs irtás, akkor hozzánk jönnek át, de ilyen még sosem volt.
2015. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!ha bekoltoztunk,kiderul mennyi csotany lesz.most sikerult szereznem csotanygelt,parom potyogtet,reseket a lefolyoknal csoveknel....pefoltozza.esetleg ha tud valaki valami csodaszert,szivesen varom valaszat!allitolag citrom,uborkat utaljak...gyerekek mellett nem sprezek!
2015. aug. 27. 16:10
 10/11 anonim válasza:

Van megoldás még panelban is, hiába van olyan lakó, akinél van csótány, nálad nem lesz.

Ezzel a szerrel:

[link]


50nm-es panellakásban minden csótányt kiirtott 1 hét alatt, pedig szinte már minden helyiségben voltak, éjszaka is ránk másztak.

Ez a kiszerelés 6 hónapig hatásos, de van olyan ami 1 évig is jó, persze az 14-15k körül van, de megéri az árát.

Mi is fizettünk irtócégnek, de sajnos nem értek semmit, csak minimális hatása volt, amit ők csináltak. Gagyibb gélt használnak, amiből amúgy is keveset nyomnak ki. A 20ml meg többszöröse ennek.


Már másik kérdezőhöz is beírtam, de ez tapasztalat, tényleg működik, megéri az árát!

A közlekedési helyeikhez kell pötyögtetni, érdemesebb sarkokba, padlózatra, mert kicsit folyik a gél. Megéri szenvedni, hogy a legjobb helyre legyen pötyögtetve a gél, mert utána semmi gondod nem lesz a csótányokkal.


Viszont panel lakás miatt majd rendszeresen kell venni.

2015. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!