Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy hívják azt a bogarat...

Hogy hívják azt a bogarat amit ha leütök nagyon büdös lesz?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozok sajnos velük a szobámban és nagyon idegesítenek. Mindig leütöm de olyan büdös lesz utána. :/ meg ilyen zöld trutyis lesz a fal :D

2015. szept. 28. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Poloska :D
2015. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Büdös panna. :P
2015. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
büdöske :D :3
2015. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsepire teszed/mászatod, kidobod az ablakon - nem lesz büdös.
2015. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
Meg fogsz lepodni! Budosbogar vagy pincebogr. Nem tok melyikre gondolsz pontosan. Sok van ami budos.
2015. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem poloska. De attól is büdös lesz, ha nem csinálsz semmit. Egyik este arra ébredtem, hogy poloskaszag van (igen, ismerem a szagát). Az ablakra néztem. Zárva volt. Akkor jutott eszembe, hogy a múltkori meleg miatt sokáig nyitva volt, így jöhetett be. Felkapcsoltam a lámpát, nem sokáig keresgéltem, mert a függönyön lógott. Ki is zavartam.
2015. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Poloskák, dögbogarak, temetőbogarak, meg még jó pár. Legesélyesebb a poloska. Nem célszerű leütni, simán rá lehet mászatni a kezedre, vagy egy papírra ha finnyás vagy és kivinni. Magától nem büdös, csak védekezéskor, szóval poloskaszag magától vagy akkor keletkezik ha valaki a közelben abajgatott egyet, vagy valami megtámadott egyet, vagy valamilyen anyag korhad. (Meg nem mondom, mi, mert még nem jöttem rá, de valaminek a szaga korhadás után kísértetiesen emlékeztet a poloskáéra, valószínűleg valamilyen növény.)
2015. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a poloska. Köszönöm :D
2015. okt. 3. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!