Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valakinek van valami ötlete...

Mick94 kérdése:

Valakinek van valami ötlete mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

Íme "ez" vagy "ő" lenne a téma. Ma reggel vettük észre a nagy falióra aljában ezt a nagyjából 5 centis hogyishívjákot. Az lenne a kérdésem, hogy látott-e már valaki ehhez hasonlót, vagy van-e ötlete mi lehet? Állatbarát vagyok, de a kíváncsiságom hajtott és megpróbáltam kibontani, viszont annyira kemény volt a burok rajta alul-felül, hogy nem jutottam előbbre.

Poénból rámondtam, hogy bagolyköpet, de a szoba közepén az órán miért lenne?

Szóval örülnék a tippeknek.



2016. szept. 28. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez valami gyümölcsmagnak néz ki. Nem azt akarod mondani hogy valami állat?
2016. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami bebábozódott. Ha kikél, kiderül, mi az. Csak el ne mulaszd!
2016. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek van igaza. Valaminek a bábja, de hogy minek...

NE bontsd ki, mert lehet, hogy akkor nem fog kikelni.

Viszont azt is megértem, hogy egy kikelő "akármit" nem szeretnél szabadon a lakásodban...

Én a helyedben azt csinálnám, hogy szúnyoghálóból, tüllből, valami szellőző dologból szerkesztenék egy dobozfélét, és valahogy ráerősíteném a báb félé úgy, hogy ne érjen hozzá. Így, ha az "akármi" kikel, nem tudna kijönni belőle. Megnézném, hogy mi az, utána pedig ép és sértetlen állapotban szabadon engedném.


Ha hajlandó vagy egy kis pénzt adni érte, akkor bemehetsz egy állatos boltba, és vehetsz egy nagyobbfajta akváriumi halhálót, vagy, ami még jobb, egy ügynevezett "hálós szülőketrecet", amiben ilyen guppiféle elevenszülő halakat szoktak elkülöníteni, hogy a többiek ne egyék meg a leszült kicsiket. Aztán ezt erősíthetnéd a kérdéses helyre, és akkor nem kellene barkácsolnod sem...

Kicsit irigyellek, mert szerintem NAGYON izgalmas, hogy mi fog abból kikelni. érlek, ha kikel, fotózd le, és tedd fel...

2016. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha lesz belőle valami feltétlen kérek képeket meg leirást mert már engemet is érdekel, amugy foggalmam nincs de érdekelne a dolog, hogy mégis mi a fene az
2016. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Ez egy imádkozó sáska vagy ájtatos manó (Mantis religiosa) petecsomója, szakszóval ootheca.
2016. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Passz, de engem is érdekelne! :D
2016. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!