Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van valami jó módszer a...

Van valami jó módszer a poloskainvázió ellen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje borzalmasan sok poloska próbál bejutni a lakásba, és páran átmásznak valahogy a szúnyoghálón is (lehúzós van, gondolom oldalt passzírozzák át magukat). Ha bejutnak, akkor meg hiába fújom őket le rovarirtóval, nem hatja meg őket, és persze a plafon közelében pattognak, ahol újsággal se érem el őket.

Van valakinek valami jó tippje, hogy lehet megszabadulni tőlük? Most is hatot vertem le az ablakról kívülről, már nagyon elegem van belőlük.



2016. okt. 24. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A szobaillatosító spray-vel el tudod őket intézni.
2016. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam, de jól hangzik, melyik fajta szobaillatosító nyírja ki őket? A rovarspray nagyon büdös és hatástalan. :/
2016. okt. 24. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

például ez:

[link]

2016. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én befőttes üvegbe fogom be őket, és kiviszem.

23/N

2016. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hármas, köszi, megpróbálom majd ilyennel.


Négyes, én ki akarom irtani őket, de még jobb lenne, ha be se jönnének. (A pókokat pl. sose bántom, de poloskának, légynek, szúnyognak, hangyának és csótánynak nincs kegyelem)

2016. okt. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!