Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Elbújt egy k. pók az ágyamban...

Elbújt egy k. pók az ágyamban és folyton megcsip. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Soha nem találkoztam vele, de mindig alvás közbe megcsip, szerintem egy pók? Hogy öljem meg?

#ágy #pók #csípés #Pókcsipés
2017. jan. 16. 18:28
 1/9 manó1235 ***** válasza:
Miből gondolod hogy pókcsípés? A pókcsípés elterjed egy nagy foltban ha csak egy kis pötty lehet bolha vagy bármi más.
2017. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
95%

Nem pók, ágyi poloska. Vagy bolha.

A Magyarországi pókok közt maximum 5 faj van, ami képes egyáltalán átszúrni az emberi bőrt a csáprágójával, és azok elkerülik a lakásokat, szóval őket kizárhatjuk. Emellett az ember nem tartozik a prédáik közé, szóval hülyék lennének visszajárni és megcsípni, amikor abból nekik nemhogy nyereségük nem lenne, de pazarolnának egy jó adag mérget is rá. Még az orvosok által pókcsípésnek határozott "csípések" sem pókoktól származnak, nagyon kevés kivétellel.. Sokszor még csak nem is csípések.

Az ágyi poloska tipikusan éjszaka aktív és vérrel táplálkozik, a bolhával egyetemben, szóval inkább őket lehet megvádolni. Belőlük viszont valószínűleg nem csak egy van.

2017. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az nem pók lesz. Sokkal inkább valószínű, hogy ágyi poloska. Kiirtása szakember feladata, mert nem könnyű.
2017. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem is agyi poloska lesz, de volna egy kérdésem:


Ha az ember pókot lat a házban (ami a te esetedben meg is csip), vagy pókhálót, miért az az elso gondolata mindig, hogy megöli szegény állatot???

2017. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha kimossom az agynemut? Nagyon rossz lesz most ezek hallattan elalzdnom ugyan ebbe az agyba
2017. jan. 17. 02:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az bevált amikor bolha volt az ágyamban hogy egy darabig nem aludtam ott, és tovább állt.

Lehet hogy egy időre máshol kéne aludnod, hátha éhen halnak vagy ilyesmi. Jobb ötletem nincs. :(

2017. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Porszívózás sokat segít. Ha hiszed ha nem 2 éves kislányom kiságya alatt van mindig pók ,hiába porszívózom és mosom át hetente mindig ahogyan az alsó rácsot felszedem van ott ici pici fekete pók. Pókcsípés nincs rajta sose.
2017. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Szolj ra!! Egy határozott NEM mindig segít. En is igy szoktattam le róla.
2017. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%

"Szolj ra!!"

LOL

2017. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!