Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit csináljak? (Többi lent. )

Mit csináljak? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és szeretnék beszerezni egy egzotikus pókot.elolvastam róla mindenfélét.de van egy kis gond,a szüleim nem engedik,hogy egyáltalán betegyem a lábam vele a házba.Hogyan tudnám meggyőzni őket?
2010. aug. 4. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ha valamelyikük is retteg az efajta egzotikus állatoktól akkor sajno sehogy. meg kell várnod amíg elég érett leszel ahhoz hogy elköltözz vagy valami. vagy kössetek krompromisszumot. egyezzetek meg. mit adsz azért hogy ott lehessen az az állat? tinédzser korban vagy (énis). ajánlanék egy könyvet a szüleidnek, ami arról szól hogy miylen helyzetet hogyan kell kezelni. az arról szól hogy kompromisszumot kell kötni. én sunyiban elolvastam hogy tudjam mire számítsak :D sajnos a könyv címét most nem tudom, de holnap feltétlenül megírom!

15L

2010. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na mégis eszembe jutott a címe.

Megőrjít ez a kamasz! c. könyv Joyce L. Vedral

Alexandra Kiadó.

az ára 1100 Ft, szerintem könyvesboltban megtalálod de ha nm akkor írd be a címet a googleba aztán ott kiadja a shopot. Nekünk nagyon sokat segített, főleg a szüleimnek :D Lehet hogy most incs rá szükséged de még lehet :D

2010. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a fáradozásodat! :)
2010. aug. 9. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem tudom, engedik-e a hatóságok (ha engedélyköteles), na meg iszonyatosan vigyázni kell rá, mert nem lenne jó, ha szívbajt hozna a szomszédra egy véletlenül kiszabadulna a pók.
2010. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én általában hazaállítok az újdonsült állattal, és ez anyámat szokta eleinte zavarni, de pár hét, és ő is meg szokta szeretni a jövevényeket :)
2010. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!