Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy tu d valaki feltűnés...

Hogy tu d valaki feltűnés nélkül otthon tartani egy vadállatot?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván elsősorban Amerikára vonatkozik, de Magyarországon is előfordult már hogy valaki vadállatot tartott otthon és amikor már annyira megnőtt hogy nem bírt vele akkor kirakta egy állatkertnél. Egy olyan nagy állat mint például krokodil vagy tigris csak feltűnik valakinek de ha nem is lehet belátni mondjuk a porta udvarára az csak feltűnik valakinek hogy rendszeresen nagyon furcsa hangok szűrődnek ki a portáról.

2020. szept. 21. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem minden illegálisan tartott állatot tartanak rosszul. Az a szörnyű hogy a hatóság elveszi és sokkal rosszabb körülmények közé kerül szegény az állatketbe. A hatóságot csak a végrehajtás érdekli nem az állat jóléte :( pl házikedvencként tartott majmoknak nagyon rossz ha utána egy ketrecben végzik.
2020. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy Budapest leggazdagabb részeiben tartanak aligátorokat, tigriseket és ehez hasonló állatokat, magán állatként, nem állatkertbe.

Nem tudom ennek mennyi a valóság alapja, nem Budapesten élek.

2020. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kétlem. Tiltakoznának a szomszédok.
2020. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen vadállatokat általában alvilági alakok szoktak tartani. Nekik ugyebár pedig nem mernek szólni a szomszédok. Oroszországban és az arab országokban népszerű.
2020. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!