Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A denevér nem támad emberre,...

A denevér nem támad emberre, vagy véletlenül nem mehet neki?

Figyelt kérdés
Amikor kint cigizek az erkélyen, egész közel jönnek és félek, véletlen nekem repül és megharap. Azt tudom, hogy egy cérnaszálat is képesek érzékelni a hangullámokkal, de attól tartok,hogy ők is hibázhatnak. Régen történt, amikor nyitva volt az ablak éjjel és számítógépeztem, azt vettem észre, rám szállt egy denevér. Nem harapott meg, ki is engedtem az ablakon, de eléggé féltem tőle xD

2021. jún. 5. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hazafele bicajoztam ejszaka es nagyon alacsonyan suhantak a kornyeken mindigis a deneverek, igy beleszallt egy az arcomba. Nem bantott, nem harapott, szerintem o jobban megijedt, nekem csak a szam maradt tatva, nagyon hirtelen jott a dolog, fel sem fogtam, mire elrepult tovabb. Fura erzes volt a kis szarnya az arcomban :D Nem fognak bantani, veletlenul neked tudnak repulni siman, de nem hiszem, hogy megharapna, ha nem nyulkalsz hozza/veszed kezbe/piszkalod, direkt pedig eselytelen, hogy megtamadjon egy egeszseges egyed.
2021. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Barlangásztól hallottam, hogy Európában biztosan nem offenzív a denevér. Azt a legendát is cáfolta, miszerint vérmérgezést okoz, ha nekirepülne az embernek. Rednszeresen denevérek között barlangászik. Feltételezem, hogy igazat mondott, bár én magam nem tudom ezt véleményezni, fogalmam sincs.
2021. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Te neki szoktál menni véletlenül a lámpaoszlopnak?
2021. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!