Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A Budapesti Állatkertből hová...

A Budapesti Állatkertből hová tűntek az afrikai oroszlánok? /Egy öreg hím és nőstény -akik többek közt Bóbita és Bömbi szülei is- már csaknem 2 éve nem láthatók. /

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is voltam állatkertben, de 15éve még jó volt, most olyan tré az egész, alig vannak állatok, és az is mind elbújik hogy ne is lásd, meg olyan az egész, mintha elmennél egy építkezésre, ott flexelnek melletted.... gáz.

Tudom, hogy most építik, de akkor is egy nagy szar az egész.

2010. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, de bocsáss meg : én NEM szidtam az Állatkertet! Ugyanis oroszlánok is VANNAK, de a ritkaságnak számító indiai oroszlánok. Egyébként szerintem bővül a kert, és ez azért jár kellemetlenségekkel...
2010. szept. 19. 08:10
 3/5 hisztis válasza:
Olvastam valami olyasmit,hogy Pussy (a hím),és Mirza (a nőstény) a Nagyszebeni kertbe kerülnek/kerültek. :/
2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót, így már megnyugodtam!
2010. szept. 24. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:

A Pussy szó magyarra lefordítva mást is jelent...


Infector

2011. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!