Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lesz, mit adjak neki enni?

SKW7 kérdése:

Ha lesz, mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

Régóta vágyom egy karakálra, de nem tudom, hogy mit adjak majd neki, ha éhes lesz. Ti mit javasolnátok?


(Ne írjatok macskakaját, mert a karakál nem macska, hanem sivatagi hiúz)



2022. máj. 16. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Gyalogkakukkot
2022. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom nyers húst.

Nézz utána rendesen az igényeinek mielőtt magadhoz veszel egyet. Mielőtt egy felelősségteljes döntést hozunk, fel kell készülni. Ami ott kezdődik, hogy miután minden lehetséges szakirodalmat végigolvastál, beszéltél olyanokkal akik az adott állatot tartják, nem az alapján döntesz hogy te mit akarsz, hanem hogy tudod-e biztosítani az állatnak azt, amire szüksége van, és csak akkor vállalod be, ha a válasz egy egyértelmű igen. Úgy értem, ne a gyk-n kérdezgess, ez nem felkészülés.

2022. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha ennyire okos vagy, hogy mit ne írjunk, akkor írd le mit írjunk és írd le magadnak!

Karakálkaját adj neki.

2022. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Fogalmad sincsen mit adjál enni egy egzotikus állatnak, de KELL?! Plüss állatot javaslok helyette!!!
2022. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha lesz, de nem lesz.
2022. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És a hiúz szerinted nem macska? :D A macskák családjába tartozik. Szerintem nem lesz neked, de ha már kérded, szerintem nyers húst adj neki.
2022. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz neked karakálod, amikor én leszek a római pápa.
2022. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szóval mondjuk mit adj neki enni de ne mondjuk mégse? ahha akkor ahogy a 3# írta akkor írd le mit írjunk
2022. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!