Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy kerülhetett egy béka a...

Hogy kerülhetett egy béka a fürdőszobába?

Figyelt kérdés

Családi ház, a fürdőnek van egy ablaka, de szúnyogháló van rajta, a fürdő ajtót zárva tartom, egyébként is messze van a bejárattól es a kerti ajtótól is.

Egyedül élek, tehát nem egy csintalan gyerek csempészte be


2022. jún. 28. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Akaratlanul is bevihetted magaddal
2022. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Csókold meg, és megtudod. 😜
2022. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy kerülhetett oda, de ne bántsd, mert hasznos állat.
2022. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kivittem a kertbe, remélem nem jon vissza
2022. jún. 28. 09:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a padlólefolyón keresztül, ha nem jól van elkészítve, és nincs lezárva ráccsal a külsö végén
2022. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A padlo lefolyon olyan kis lyukak vannak, hogy azon max egy bogar tud bejonni, nem egy kis beka (kb 3-5 cm lehetett)
2022. jún. 28. 09:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jàrtunk egyszer így...igazából arra gyanakodtunk, hogy a locsolóval hoztuk be, ugye azt a fürdőben töltjük meg és amúgy kint hagyjuk. Vagy esetleg még a törülközőkkel, mert azokat meg kint szárítjuk.
2022. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bevihetted a száradó ruhával, vagy bármivel is amiben a hőség elől megbújt. Lehet már napok óta ott volt a lakásban és lassanként haladt a fürdő (azaz víz) irányába, napközben meg-megbújva egy-egy szekrény alatt/mögött.
2022. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak elég, ha pár percre nyitva volt az ajtó, mert szellőztettél. Nálunk egy jól megtermett zöld varangy mászott be a fürdőszobába egyszer. A frászt hozta anyámra. Szépen lassan felmászott a teraszra, elbújt az bejárat melletti sarokban a dísznövény cserepe mögött, majd mikor kinyílt az ajtó, bemászott.


Sajnos már nagyon régen hallottam igazi falusi békanótát. Mikor gyerek voltam szerenádoztak, hangzavar volt a nyári éjszakákon. Eső idején tömegben ugráltak át az úton, a levelibéka a balkonládán kuruttyolt, ráadásul nem is egy.


Valami gond van.

2022. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!