Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik vadon élő macskaféle a...

Melyik vadon élő macskaféle a legszebb (az alábbiak közül)?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Ocelotot beletehetted volna, mert az is nagyon szép állat!

Nehéz kérdés, mert mindegyik fenséges és lenyűgöző macskaféle!

Jaguár és hópárduc között őrlődöm. Legyen a hópárduc!

A hópárducban az a lenyűgöző a kinézete kívül, hogy azon a zord, kietlen helyen képes megélni!

A jaguárban az a csodálatos, hogy milyen hihetetlenül erős! A kajmánnal is képes elbánni! Sőt! Gyakori zsákmánya!

Ami viszont szomorú, hogy egyik általad említett macskaféléből sincs sok és mindegyik védett!

2023. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%

Ezek az állatok érdemelnének több védelmet! Nem a kártékony, emberre igen veszélyes barnamedve... Ami egyes országokban már bejár a házak udvarába is gyilkolni...

Utálom a medvéket!

2023. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Tigris. Abból is a szibèriai.
2023. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik vadon élő macska szép. Nincs legszebb. (Azok között se, amelyiket te írtál)
2023. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#5:

NEKED nem szép, másnak pedig igen. Ennyi.

2023. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok.

Miért kell lepontozni azt hogy tetszik nekem egy állat. Pláne olyan ami szavazó-listán is szerepel?

2023. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

9/16:

Talán azért, mert az általad említett "színváltozat" kamu. Ráadásul úgy nem tetszhet semmi, hogy nem is láthattad, mert nem készült róla sosem fénykép, mert nem létezik...

2023. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

9/16vagyok.


[link]



Tudom a wiki folyton hazudik.

2023. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
A petymeg.
2023. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18, egyébként a wiki-re bárki írhat bármilyen hülyeséget, amíg észre nem veszik :D Én emlékszem még a lamantinokról szóló bejegyzésükre, amiben valakinek megszaladt a fantáziája.

És a képen szereplő tigris is egy gyenge photoshop munka eredménye, ahol csak fekete-fehérré tette. Látszik, hogy kiütötte a színeket, de ez nem valódi szürke bunda.

Informálódj, és ne nyalj be mindent, amit eléd tesz az internet.

2023. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!