Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha az Alföldön elszabadulna...

Ha az Alföldön elszabadulna egy elefánt, meddig tudna megélni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Remélem hamarabb befognák, minthogy valami vadbarom kilője
2023. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Télig bírná, akkor befagyna a s*gge.
2023. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, de biztos lejátszódna az alábbi párbeszéd egy családi házban:


- Apu, nézd, egy elefánt!

- Aha, persze, elefánt...

- De tényleg, nézd, ott megy!

- Kisfiam, én nagyon pofánrúglak, hogy ha szórakozol velem.

- Én nem is szórakoztam.

- Úgy látszik tényleg nem hiszed el, hogy pofánrúglak.

- >:-(...*duzzog*

2023. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem Magyarország téli hőmérsékletéhez vannak alkalmazkodva az elefántok, ezért kizártnak tartom, hogy télen tudnának alkalmazkodni a hőmérséklethez. Ezt úgy írom, hogy tapasztalatom nincsen, és neked sincs. Drága is lenne tapasztalatot szerezni...Azt nem tudom, hogy a Bp-i állatkert hogyan tartja télen az elefánto(ka)t (ha még van(nak)). Az is lehet, hogy valahogyan hozzá szoktatták vagy hozzá szoktatják a fagyos hőmérsékletekhez.


Mivel hamar híre menne...igen messzire menne a híre!, ezt ne felejtsd el! -, ezért vagy hamar befognák (mert a gazdák se hagynák, hogy eszegesse a terményt és letaposson igen nagy területeket) vagy orvvadászok vadásznák le.


Ami az étel mennyiségét illeti: Nem tudom.


Ami az étel minőségét illeti: Nem biztos, hogy ami az itteni állatoknak dúsan terített asztal, az számára is az lesz, merthogy nem minden állat ugyanazt eszi. Az elefántok nem a magyarországi növényekhez és vízhez vannak hozzászokva.

2023. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!