Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Feljelenthet azért a szomszéd,...

Feljelenthet azért a szomszéd, mert etetem a madarakat?

Figyelt kérdés

Új szomszédok, az első telük itt és tegnap már kiabált velem a hölgy, mert miattam tiszta madárürülék minden, nem győzi fertőtleníteni a teraszt meg a gyerekek játékait stb. Azért is rám mérges mert a túl hangosak és zavarják a gyerekek napközbeni alvását, a varjaktól (ő halálmadárnak hívta) félnek es nem mernek kijönni a házból... Végül, mikor látta, hogy nem igazán hat meg a mondandója, akkor annyival köszönt el, hogy birtokvédelmet kér a jegyzőnél...

Ennyiért megteheti ezt? Nem csak én etetem az utcában őket, igazából a rajtuk kívül szinte mindenki, szóval ennyiért indítanak eljárást?


dec. 10. 09:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
85%
Ha miattad az ő teraszát nem lehet használni, akkor igen, feljelenthet. Nem tudod áthelyezni az etetőt? Azért más dolgait összeszratni a madarakkal nem kéne, te sem örülnél, ha ellehetetlenítené valaki a saját birtokodat.
dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez baromság, madarakat etetni nem tilos.

De a varjakat mivel és miért eteted? 🤔

dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
41%
Megteheti, és igaza is van. Te örülnél, ha minden héten madárszart kéne takarítani a másik hobbija miatt?
dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg tök bunkóság amit csinálsz. Főleg hogy nem is hat meg, amit jogosan kér tőled. Igen, kérhet birtokvedelmet, és simán meg is fogja kapni.

A madárurulek elég veszélyes, azon kívül, hogy gusztustalan.


Miért nem mész ki közteruletre, vagy a közeli fás részre, és ott csinálod ezt?

dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%

Jah, én simán el tudom képzelni, hogy az új szomszédon kívül mindenki eteti a varjakat az utcában. Mesélj még kérlek.


Az előző szomszéd vajon miért költozhetett el? 🤔 A kérdés költői. Nem kell rá válaszolni.

dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
30%
Elég hibbant rosszmájú szomszédod van sajnos, mond neki, hogy nyugodtan menjen rinyálni ahová akar, semmi köze hozzá milyen madarat etetsz.
dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
79%
Kapni fog birtokvedelmet. Anyám ugyanígy járt a szomszédjaval 3 évvel ezelőtt.
dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%

Ez elég sima ügy, duplán is. Zavaró hanghatás, zavaró szaghatás, birtokháborítás, közegészségügyi veszélyeztetés...

A birtokháborítás, és a közegészségügy felől is simán támadható a dolog, elég nagy a valószínűsége, hogy jól is fog belőle kijönni.

A két hatóság együtt, szarrá büntetheti az életed!


Én addig kérnék tőlük elnézést, takarítanék ki náluk, és tirhítanám el a madarakat a birtokukról, amíg egyáltalán tárgyalóképesek, és szóba állnak veled. Bár a tegnapi után, már lehet, hogy késő.

dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
70%

Ó, mennek ám a lepontozások, a sok jogi analfabéta elvakult sötétzöldtől! :D Tedd csak fel a kérdést jogi témakörben!

Csak nehogy a kérdés miatt feljelentsen valaki a gyermekvédelemnél!

dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
65%
Amikor a panelproli házat vesz állami támogatásból..... kérni kérhet de kapni nem fog....
dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!