Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehet elűzni menyétet/n...

Hogyan lehet elűzni menyétet/nyestet ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , egy menyét vagy nyest nem tudom pontosan de egy hasonló állat befészkelte magát hozzánk és sehogyse tudom el űzni. Van kutyánk,szabadon jár az udvaron de úgy látszik nem zavarja őt. Próbáltam a kutya pokrocát oda tenni ahol a menyét jár de ez sem segített, ezen kívül próbálkoztam menyét sprayel és csapdával is de nem jártam sikerrel. Minden tanácsot és tapasztalatot szívesen meghallgatok.

márc. 11. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Élvefogóba húst
márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Élvefogó csapdát használok de eddig csak macskát fogott.
márc. 11. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy menyét vagy nyest? Milyen nyomokat hagy, vagy mi tűnt fel? Elvileg nem maradnak meg ott hosszútávon, ahol kutya, macska van, azért kérdezem.
márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hangja alapján ,plusz elkezdte ölni a kacsákat és galambokat ,le tépte a fejüket és a testüket ott hagyta.
márc. 11. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Okos a menyét, ha tudja, hogy kijátszhatja a kutyát akkor megy továbbra is. Nekem nagyon sok állatomat leölte, tiszta mészárszéket rendezett, azóta van 3 terrierem (csak azért 3 mert megtetszett, egy is elég) erre a célra, azóta nem jön. Csapdával próbálkozhatsz vagy bejön vagy nem. Mondom ezek már okosabbak, mint egyes emberek :D
márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!