Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Meztelen csigák jelentek meg...

Meztelen csigák jelentek meg a kertben, hogyan lehet véglegesen megszabadulni ezektől a vadállatoktól?

Figyelt kérdés

Undorító, kutyaszar kinézetű 10 centis meztelen csigák lepték el ma éjszaka a kertet, szerencsére időben lokalizáltam. 99%, hogy a szomszédból másztak át a kerítés alatt. (egyet épp akkor csíptem el amint átjött volna, de visszahúzta magát) Eddig még nem voltak ilyen dögök nálunk. Ezt a 10-et iktattam... 1 óra múlva újra lecsekkolom a terepet, úgyse lehet aludni ilyen melegben.


Ezek mi a fenéért jönnek át? Locsolás miatt? Ha mészporral felszórom szélesen és vastagon a kerítés mentén, akkor nem jönnek át?


2011. aug. 25. 23:51
1 2
 1/17 anonim válasza:

Kutyaszar kinézetű. XD

Amúgy gazdaboltban lehet kapni mérget amit szét

kell szórni a kertben.

2011. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A mész csak csípi nem sok értelme van metaldehid csigaölőt kell kiszórni az megöli őket.És akkor nem tudnak petézni se, elriasztani felesleges mert tovább szaporodnak.
2011. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

az a tíz most épp 95-ös oktánt tankol


Na válaszolok is magamnak :)

[link]


Megyek is, elpakolok minden mozdítható virágcserepet a fal mellől, mészpor helyett egyelőre gipszport kapnak.

2011. aug. 26. 00:04
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
éjszaka nem tudsz ilyen spéci szereket venni, úgyhogy most megteszi a só is, csak szórj oda sokat, ahonnan jönnek
2011. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Na ilyenek a kutyaszar kinézetű meztelencsigák.

[link]

2011. aug. 26. 00:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Só az VAN!
2011. aug. 26. 00:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Bár a tesco nevű, vegyraktár nyitva :))))
2011. aug. 26. 00:09
 8/17 A kérdező kommentje:

Na itt az igazi csigairtó!

Indiai futókacsa

[link]


Nagyon édesek, a kutyával együtt sportolnának :)

2011. aug. 26. 00:16
 9/17 anonim ***** válasza:
ha csak le nem vadászná őket a kutya - és akkor megint csak maradnának a csiguszok :D
2011. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Találtam még két vadállatot, azok beljebb voltak, a kutyaházat támadták. Valszeg sötétben bujkálhattak az előző körnél, mert nincs több. A MOl 95-ös oktánszámúja perfekt!


Tehát a deportálást 23-24 óra között kell elvégezni, és fél órával később kontroll. Holnap beszélünk a szomszéddal.

2011. aug. 26. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!