Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Légyszi ajánljatok valami...

Zuzmoca kérdése:

Légyszi ajánljatok valami ajándékot egy kenguruimádónak? :D esetleg egy boltot ahol van ilyesmi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 16:07
 1/7 anonim válasza:
Én semmilyen boltot nem ismerek ahol lehetne kapni kengurus tárgyat.Lehet hogy Tesco,Auchan vagy ilyesmi helyek árulnak kengurus plüssöt.
2012. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jan. 19. 17:41
 3/7 symmer ***** válasza:
attól függ kukorica csutábol könnyen lehet késziteni de ha babának vagy kissebnek megy annyak varjál plüssöt
2012. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nézz egy egy afrikai boltba nagyobb bevásárlo központokban szokott lenni de láttam már a bpi váci uti tescoban is ott sok minden van amin lehet kenguru motivum.
2012. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Fővárosi Állatkert boltjában szinte biztosan találsz egy rakat méregdrága kengurus cuccot : ) De legalább minőségiek.
2012. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyonkoszonok minden valaszt! Vegul talaltam plusst:-)
2012. márc. 8. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
happy box-nici
2012. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!