Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A farkassal melyik kutya...

A farkassal melyik kutya tudna elbánni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 13:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%
Valószinüleg a farkasölő kutyák pl.:kaukázusi farkasölő
2013. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%
attól függ hogy a farkas beteg e vagy nem, öreg e vagy nem, meg ezer dolog. Hát egy rottweiler esetleg az alsó határ, ami esetleg. A kaukázusira és a közép ázsiaira esküdnék. Ők már kemények. Rodesian Ridgeback? Talán még ő...
2013. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
a farkasölő kifejező téves.Úgy mintt a medveölő
2013. febr. 10. 13:28
 4/31 Kovács Pistike01 ***** válasza:

moszkvai őrkutya szerintem igen


nálunk a kuvaszt meg a komondort tartották ellene, de nem egy az egyben, és szegecses nyakörvvel

2013. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
én nem tudom eldönteni de inkább a farkasra tippelek mert azért az vadállat és a harapása 2x erősebb mintt a kutyáké.Az izomzata meg 3x ésha fenntudtak maradni már nemtudsom hányezer éve akkor szerintem tudhatnak valamit a harcról.
2013. febr. 10. 13:39
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Ez szerintem attól is függ hogy milyen farkas de mondjuk nincs olyan kutya amelyik 1v1-ben el tudna bánni egy szürke farkassal.
2013. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Kovács Pistike01 ***** válasza:
2013. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
hát erről beszélek.A farkas gyilkolásra született a kutya megmár elvan kényeztetve.Minttha én verekednék egy ősemberrel.Vagy 1 tehén egy kafferbivaly ellen.
2013. febr. 10. 13:55
 9/31 anonim ***** válasza:

igazából a farkas sem olyan erős ám egyedül, falkában vadászik ő is...jó nem mondom, hogy gyenge de a farkas ereje is a falkában van.

azért egy kuvaszra vagy komondorra nyugodt lélekkel fogadnék egy farkas ellen is...

egyébként a komondorokat tartották kifejezetten farkas falkák ellen többnyire 1-2 fős csapatban, a kuvaszokat pedig medvék ellen tartották annak idején általában max 3-4 fős csapatban. sőt a kuvaszokat előszeretettel vetették be medvevadászatokon is...a komondorokat főleg a telek őrzésére használták (persze a nyájat is sokszor rájuk bízták), míg a kuvaszokat gyakrabban vitték "terepre" vadászni.

2013. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Egy kifejlett,ereje teljében lévő kan szürke farkassal egy kutya sem bánik el egyedül.
2013. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!